Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodába milyen gyakran kell...

Óvodába milyen gyakran kell vinnetek gyümölcsöt vagy zöldséget?

Figyelt kérdés
Nekünk azt mondták ,hogy hetente.
2012. okt. 16. 09:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nekünk is hetente kell. Nem vagyok spúr és örülök is neki, ha ezt eszik, de nekem akkoris soknak tűnik.
2012. okt. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk is hetente egyszer kell vinni, mondjuk én néha elfelejtem, de mindig sokat viszek, 8-10 db almát, mert az terem a kertbe. Néha banánt és narancsot is szoktam vinni, bár azt vennem kell.


Üdv egy Anyuka.

2012. okt. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Eleinte hetente kellett, aztán csináltak egy listát, hogy melyik nap melyik gyerek van soron, igy kb 21 naponta.
2012. okt. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
háromszor esik rá a sor egy tanítási év alatt. idén így jön ki: okt. közepe, jan. közepe és ápr. eleje
2012. okt. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nem "kell" vinni sohasem. Alma és télen narancs szokott lenni mindig az oviban. Ha valami érik és viszünk (szőlő, cseresznye) örülnek, de nem elvárás.
2012. okt. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Szerintem is sok hetente ,főleg hogy a lányom alig eszik gyümölcsöt.Remélem ,a többi gyerek láttán megjön a gyümölcsevés étvágya.
2012. okt. 16. 09:52
 7/22 anonim ***** válasza:

én még nem is hallottam ilyet,hogy vinni kell gyümölcsöt zöldséget..!


tőlünk nem kértek soha ilyet,-mert így is kapnak rendszeresen

2012. okt. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
még jó,hogy nem kell csomagolni nekik reggeli,uzsonnát.. :))
2012. okt. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok


Nálunk se azért "kötelező" mert annyira magunknak valók vagyunk, hogy ha érik a kertben valamilyen gyümölcs akkor nem viszünk nasizni az oviba. Egyszerűen valaki kitalálta, hogy ezentúl gyümölcs és zöldség napokat tartanak. Az ehhez szükséges alapanyagokat kell nekünk bevinni.

Mint már leírtam egyetlen gyermektől se sajnáljuk. Ha valakinek nem telik rá, akkor viszünk helyette. De azt nagyon nem szeretném, ha kiderülne, hogy haza vándorolgat a gyümölcs. Ezért sokallom.

2012. okt. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nálunk hetente van gyümölcsnap. De ezt az ovi állja. Minden nap kapnak zöldséget is a tízóraihoz, vagy az uzsonnához, az ebédhez savanyúságot vagy befőttet (ha illik az ételhez, mert mondjuk egy túrós tésztához nem adnak).

Ha valakinek érik a gyümölcs vagy a zöldség a kertben, azt szívesen veszik, de nem kötelező. A múltkor almaszedésen voltunk, vittünk be vagy 3-4 kg almát, örültek neki.

2012. okt. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!