Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gond, ha 2,5 éves kisfiam még...

Gond, ha 2,5 éves kisfiam még kiságyban alszik?

Figyelt kérdés
Ő jól érzi ott magát, nem mondta még, hogy ki akarna jönni, vagy hogy a nagy ágyon szeretne aludni, én pedig úgy vagyok vele, hogy addig vannak nyugodt éjszakáim, amíg nem tud átmászkálni hozzánk. Csak mostanában egyre több ismerősöm hülledezik, amikor mondom, hogy ő még kiságyban alszik.
2012. okt. 16. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem kezd el rászoktatni a rendes ágyra akár úgy hogy ott alszol mellette,hogy tudja hogy már nem a kiságyban a helye.
2012. okt. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem dehogy.


A gond egészen máshol kezdődik...ez még csak a problémácska kategóriába sem fér bele.


Szép napot mindenkinek! :)

2012. okt. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Éjszaka az én kisfiam is a kiságyában alszik mellettem, a délutáni alvása viszont már a saját "nagy" ágyában történik. Ő 26 hónapos. Lassan majd szeretném éjszakára is odaszoktatni, csak félek, hogy az egyébként sem tökéletes alvó bátyuskáját felébreszti... Szóval szerintem még én nem értem meg rá :)
2012. okt. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az enyém is kiságyban alszik, 2,5 éves, ugyanezért. Vagyis én nem az éjjeli mászkálástól tartok, aludt már nagy ágyban nyaraláskor, nem mászkált, hanem azért, mert így is iszonyú nehéz aludni küldeni, nem hogy ha még ki is tudna jönni... A védőnőt is megkérdeztem, ő azt mondta, nyugodtan aludjon akár még 3 évesen is kiságyban, semmi baja nem lesz.

Egyébként én emlékszem arra, amikor még rácsos ágyban aludtam, tehát valószínűleg 3 éves korom körül még simán.

2012. okt. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is.Megvettük már a matracot helyette,de még nem akarom lecserélni,amíg jól elvan a kiságyban.Remélem,hogy szerencsénk lesz,ami a mászkálást illeti,mert amikor anyunál,vagy anyósnál alszik,matracon,vagy nagyágyon,akkor sem mászkál,csak felül,és kiabál,hogy felébredt:)
2012. okt. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3,5 éves kislányom,az Ő kiságya közvetlen a mienk mellett van,az oldala viszont már le van véve.imád benne aludni,nem is engedi hogy a másik ágyacskáját beállítsuk a helyére.ebben nincs semmi rossz :) éjszaka viszont átmászik hozzánk.
2012. okt. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is ennyi idős, pár hete kellett kivennünk a kiságyból, mert ki tud belőle mászni, és egyszer kiesett. Hát azóta mászkál.

Én örülnék, ha még a kiságyban aludna:)

2012. okt. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem óriási gond, biztos valami maradandó károsodása lesz tőle, küldöm a gyámügyet! Csengetnek már?

:o)

Bocsánat. Természetesen semmi baja nem lesz tőle, hacsak el nem kezd kimászni és megüti magát.

2012. okt. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!