Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos kisfiam egyik...

14 hónapos kisfiam egyik napról a másikra ordít a kiságyban. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
6 hetes kora óta átaludta az éjszakát (kivétel fogzás), valamint nagyjából 4 hónapja önállóan alszik el nappal és éjszaka is. Csak betettem a kiságyba, küldtünk egymásnak puszit és tudta, h jön az alvás. Három napja, ha csak a kiságy fele megyünk ordít! Elaltatni csak úgy tudom, ha a mi ágyunknban alszik, vagy ha ott vagyok mellette, de attól tartok, hogy pont amire rászoktattam, azt fogom most elfelejtetni vele. Ötletek?? (napirendje van, jó az étvágya, jelenleg nem jön a foga, és semmi változás nem jut eszembe, ami megzavarhatta)
2011. okt. 17. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, hogy nem a foga miatt lehet, akkor valamitől megijedhetett az ágyban, lehet valami álom zavarta meg. Szerintem próbáld meg továbbra is a saját ágyában altatni, legyél mellette ha ezt kéri. Ha csak ilyesmiről lehet szó, akkor pár nap alatt elfelejti a rossz élményt és visszaáll minden. Csinálj mindent ugyanúgy, csak hogy érezze, hogy nem változott semmi körülötte. Nálunk is volt ilyen.
2011. okt. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Még talán az lehet a baj, hogy már sok neki a napi két alvás. Ma kivártam míg teljesen elaludt, és délben egyhény szólva nem kellett altatni... :-) Arra sem volt ereje, hogy reklamáljon a kiságy miatt. Remélem mindjárt ismét bejön ez a módszer.
2011. okt. 18. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!