Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovi után mindig éhes a fiam?!...

Ovi után mindig éhes a fiam?! Nálatok mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Hétvégén vagy amikor nem megy, nincs ilyen probléma.

Hazajön 15-15.30 körül és folyamatosan kéri a kajákat, mert éhes. Banánturmix, szendvics, müzli tejjel, főzelék, gyümölcs, akár csoki, bármit, csak egyen és folyamatosan 19-ig ez van és közel 1l folyadékot is megiszik. Kalóriára és mennyiségre is soknak tartom.

Nem kap elég kaját az oviban vagy sokat mozog ott?

Óvónéni is megjegyezte, hogy bent is sokat eszik, mindent megyeszik.

Hétvégén pedig alig tudok belkönyörögni valamit.

Miért van ez?

Vékony, 106cm 17kg, 3hónap múlva lesz 4 éves.

Most adjak neki annyiszor enni itthon, ahányszor kér? De én sokallom.

Nálatok volt hasonló probléma?


2012. okt. 17. 16:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

szerintem nem sovány a fiad,nem tudom miért írta az első.az én fiam 3 éves 14 kiló,99 centi.egyáltalán newm sovány.ő vékony alkat,de van pocija,kis pofija,tokája is.

szerintem elég sok a szénhidrát az ovis kajában,és hamar megéhezik.a fiam is rendesen eszik az oviban,de ahogy elhozom közvetlenül uzsonna után,már kéri a kaját.szerintem adjad neki a kaját nyugodtan,más lenne,ha dagi lenne,de így mehet

2012. okt. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a helyet. Igaz, én ebéd után hozom el, de hazafelé még benyomja az uzsonnát és sokszor még velünk is ebédel otthon. Utána sokszor még délután is jön, hogy éhes...
2012. okt. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Ugyanez, kedves utolsó. Ha délben hozzuk el, akkor az uzsit megeszi hazafele úton, +útközben vegyünk valamit. Le sem vetkőzik: "éhes vagyok"-ebédel, majd alszik. Úgy ébred, hogy éhes.

Ha 15,30kor hozzuk el, akkor szinte lefekvésig eszik folyamatosan.

De miért???????


Amikor nem megy oviba, akkor 10kor alig eszik, délben épphegy megeszi az ebédjét, délután sincs ez a zabálás.

Múltkor 1,5 hétig nem ment és itthon nem falt fel mindent, csak a szokásos adagját.

Van játszóterezés, biciklizés, rohangálás itthon is a kisebb testvérével.

Igazából ezért maradt az a verzió, hogy a benti kaja nem lehet minőségi, tápláló.

2012. okt. 18. 08:55
 14/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Én sem értem igazán, mondjuk nem tudom, az oviban mennyit ebédelhet és milyen minőségűek a kaják. Még csak most kezdtük az ovit, pár hete járunk, igaz eddig többet voltunk itthon betegségek miatt, mint oviban, de amikor itthon van, nem tapasztalom ezt a "farkaséhséget".
2012. okt. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Csatlakozom, nálunk ugyanez a szitu, Lányom 3 éves, ovis. Amikor bölcsis volt, akkor is ez volt, kb. fél év után normalizálódott a helyzet. Lehet, hogy butaságnak fog tűnni amit írok, de a barátnőm szerint ez "depis-evés". Igaza lehet, mert hiába imádta Lányom a bölcsit, kb. fél év kellett neki, mire felengedett teljesen, utána lett normális az evése...
2012. okt. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!