Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
Kisfiam hetek óta taknyos,náthás,köhög.Látta már orvos,e eddig semmit nem talált nála.Szívogattam az orrát éjjel-nappal,kapja nappalra a váladékoldót,éjelre köhögéscsillapítót.Ma reggel belázasodott,visszavittem dokihoz,kezdődő arcüreggyulladása van.Persze kapott antibiotikumot,de totál tele van váladékkal még mindig.Már úgy érzem sosem múlik el!!Nincs valami ötletetek,mit tehetnék még érte,hogy végre meggyógyuljon?Az antibiotikum ugye helyrehozza?

2012. okt. 19. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha gyuladas van a szervezeteben ami a ti esetetekben arculeggyuladas akkor helyrehozza az antibiotikum. A mez a legjobb gyuladas csokkento. Kulfoldon rengeteg korhazban hasznaljak minden formaba. Reggel meg akkar napkozben is egy kis kanal mez nem art. Szinten jo immunerosito a C vitamin. Ilyenkor az is jol jon. Egy friss citrom leve. En pl. a kisfiamnal a kanal mezre tettem 3-4 csepp firss citromlevet. O szerette igy is de ez valtozo gondolom. A kiwiben is sok C vitamin van ha szereti a kisfiad. Nem tudom hirtelen mi a neve de gyogyszertarvan lehet kapni azt a mentolos kencet amit vizbe fel lehet oldani. Forraljatok fel egy labosban vizet, tegyetek bele ebbol a kencebol egy kanallal es ulj be vele egy torulkozo ala es szivjatok be ezt a mentolos gozt. Nagyon jol tisztitja az arcureget. Csak vigyazz ne hajoljon tul kozel a laboshoz, nehogy megegesse magat. A kisfiam 4-5 percig birja csak a torulkozo alatt mert meleg van nagyon de ez eleg ahoz, hogy kicsit tisztuljon az arcurege. Mi mindig este lefekves elott csinaltuk ezt es utanna meg jol leszivtam az orrat. Jobbulast a kisfiadnak!
2012. okt. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az inhalálással csak óvatosan!! Nálunk 1,5 évesen magára rántotta a lábast az asztalról , pedig fogtam a kezét is. 1 másodperc alatt... leforrázódott a térde.. hál istennek nem volt durva, de kötözésre járnunk kellett. Azóta nem merek inhalálni vele!
2012. okt. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vegyél inhalálógépet/ porlasztógépet, nem tudom hogy ismered. A rendes gyerekorvos felírja receptre, gyógyászati segédeszköz boltban olcsóbban megveheted, de a Lidl-ben, Aldi-ban is szokott lenni.

Mi receptre 4200ért vettük, a fent írt boltokban 8-10ezer szokott lenni.

Salvus vizet kell beletölteni és azzal inhalálni naponta 2-3 alkalommal 15-20 percet. Ez a fajta belégzés minden féle felső légúti nyavajára jó. Mi használjuk: hörghurut, krupp, vagy csak sima orrfolyás, nátha, köhögés.

2012. okt. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!