Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elhoznád az ebédet a bölcsiből...

Elhoznád az ebédet a bölcsiből, ha nem mentek aznap, de ki kell fizetni?

Figyelt kérdés
A bölcsinkben előző nap kell szólni, ha másnap nem megy a gyerek, különben ki kell fizetni az aznapi étkezési díjat. Nem is ez a gond, ha ez a szabály, hát ez a szabály. Legutóbb is úgy jártunk, hogy reggelre lett beteg a kislányom, tehát az aznapi étkezési díjunk is "kárba ment". Most is beteg, holnap így nem megy, de ki kell fizetni. Elhoznád az ebédjét ebben az esetben? (Közel lakunk.)

2012. okt. 23. 09:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
77%
Kérdezz rá, hogy elhozhatnád-e. Szerintem semmi gond, nincs belőle. Vigyél éthordót.
2012. okt. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
77%
Ha ők azért fizettetik ki veled, hogy ne érje őket anyagi kár, hát neked is jogod van ugyanez miatt saját edényben elhozni. Kötelesek kiadni, hiszen kifizetted! És meg is tenném!
2012. okt. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
49%
En nem hoznam el, de megteheted szerintem.
2012. okt. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
82%
Nem szoktam, mert úgy hordják a kaját és a beteg gyerekkel nem vándorolok át a város másik végébe, de ha közel lenne, miért is ne? Kifizettétek, a tiétek. Legalább lesz mit ennie.
2012. okt. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Persze, nem a beteg gyerekkel mennék, még ha közel is van, hanem a férjem menne el érte, szabadnapos lesz.
2012. okt. 23. 09:47
 6/28 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk nem lenne baj, ha reggel oda szólnál, hogy apuka menni fog az ebédert. Nálunk az volt a szabály, hogy reggel jelezni kellett es 10 ig bevinni az étel hordót
2012. okt. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

És a reggelit meg az uzsonnát is elhozod?

Ha beteg a gyerek, nem hinném hogy annyira érdekelné a bölcsis kaja...

2012. okt. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
73%
Sosem hoztam el, de nyilván meg lehet csinálni.
2012. okt. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
77%

2-es vagyok!

Hozd csak el nyugodtan, legalább nem kell külön agyalnod azon, hogy a picidnek aznapra mit készíts, nem kell külön pepecselned az ő ebédjével, persze minden szülő szívesen készíti, de mégis csak időbe telik. És ha a pénztárca-kíméléséről van szó, akkor sem mindegy, hogy pl. egy-két nap, vagy egy egész heti kaja ára veszett-e el.

Én bizony elhoznám, akárki akármit mond!

2012. okt. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Igen, mindenképp telefonálnom kell reggel, mindíg szólok, ha nem tud menni. A reggelit és az uzsonnát nem hozám el, mert nem akarom 3x küldeni a férjem, tőlük meg nem várom el, hogy a csoportszobában tárolják az egész napi kaját. Annyira nem beteg, hogy ne egyen,köhög és folyik az orra, de így nem viszem bölcsibe, főleg, hogy én is itthon leszek holnap és a férjem is. És igen, pénztárca kímélés: így van, ahogy írod. Sajnos nem tehetem meg, hogy legyintek a pénzre. Ha egyszer lenne így, még ok, de akárhányszor ez lesz, az mindíg a semmire kiadott pénz legyen? Továbbra is köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 23. 10:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!