Rossz anya lennék?

Figyelt kérdés

Férjem mindennek elhordott teljesen padlón vagyok hogy a két éves gyermekünk miért cumizik , miért nem szobatiszta. azt találta ki kidobja az összes cumit a kutyának...

pelenkát nem hajlandó venni oldjam meg hogy szobatiszta legyen a gyerek normális hozzáállás? vagy én vagyok ennyire hülyeés rossz anya teljesen kibuktam 23 hetes terhes vagyok és ugy beszélt velem mint a kutyával


2012. okt. 28. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudom a gyerekkel kicseszés,de a párod megérdemelné, hogy összepakolj és elköltözz két hétre, ő pedig oldja meg hogy a gyerek legyen azonnal szobatiszta, és ne használja a cumit!

Mellesleg ,tudom nem tartozik a kérdéshez,de ha már leírtad, miért is vállaltatok még egy babát, ha az elsőhöz is így áll hozzá?

2012. okt. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mert most bukott ki tudod másba nem tudott belekötni hát kitalát iylet. de teljesen kivagyok hogy gondolhatja ezt komolyan
2012. okt. 28. 09:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én osztom az 1. véleményét!Mekkora egy paraszt,már ne is haragudj!

Gondolkozz el,és te is rájössz,hogy nem ez meríti ki a rossz anya fogalmát.Viszont a párod erősen a rossz apa/férj kategóriába tartozik!!!

És ráadásul úgy cseszeget,hogy terhes vagy a 2. gyerekével....kiakasztó.

Én tuti összecuccolnék és rávágnám az ajtót.Lehet pár nap után elgondolkodna.

2012. okt. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát a férjed egy kőbunkó, vagy csak valamiért nagyon mérges..

Viszont a szobatisztaságot lehet hogy el kellene kezdenetek, hiszen ha meglesz a kis picur akkor majd nem bírsz foglalkozni vele annyit, most még tudtok szánni rá időt, az enyém is 2-3 hónap alatt szobatiszta lett, hátha ő is vevő rá, de az is lehet hogy még nem érett a szobatisztaságra, de egy próbát megér.

Nem vagy rossz anya, legalább is ennyitől nem lesz senki rossz szülő.

Különben ha elmész szülni majd kénytelen lesz lenni a gyermeketekkel és előtte lesz a lehetőség hogy ő is próbálkozzon, nem hiszem hogy nem fog adni rá pelenkát.

2012. okt. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azt kellene ...tudom.. de el enm tudom képzelni hogy ilyen az eszébe hogy ö eldönti ki mit csinal és mikortol. soha nem segitett semmibe én tanitottam amega gyereket mindenre és ez a két dolog nem oylan amit igy pikk pakk kész és megoldható. régen a beszéddel cseszegetett miért nem beszél a gyerek hogy más 18 hós gyerek beszél hiába mondtam ne eröltesd be fog indulni magátol és igazam lett két éves korára megeredt a yneve. de érted ha rám hallgatna utána olvasna és ugy állna elö ana akkor elhiszem denmigy müködik
2012. okt. 28. 09:59
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyósom iylen :) A férjem hála az égnek rámbízza ezeket, de nem őt akarom fényezni. Mert amit mond a tiéd arra vall,a mit a többeik is írnak, h kőbunkó. Kész. Nem kell elköltözni tőle, csak mondd meg szép, nyugodt hangon, h akkor kezdje el ő a szobatisztaságra nevelést és a cumiról leszoktatást, elvégre ketten vállaltátok a gyereket, nem egyedül. a 21. században meg nincs már "férfimunka" meg "nőimunka". Ja, és mindkét dolgot úgy érje el, h a gyerek ne ordítson, ne hisztizzen, ne kezdjen el toprzékolni, hanem hatalmas türelemmel. Te meg addig csendben figyeled a "fogásokat" amit a mestertől el lehet lesni.
2012. okt. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pontosan ugyanígy kezdett el viselkedni a férjem, amikor kiderült, hogy úton van a kistesó. Ő akarta mindkét gyereket, de mikor már tuti volt a második, onnantól olyan gonosz lett, hogy rendszeresen álomba sírtam magam miatta. Minden sz.r volt, amit csináltam: a p.námat meresztettem egész nap szerinte, a gyereket rosszul neveltem, a kaját rosszra főztem, a házban mindig talált koszt (néha ő hozta be pedig).

Én sajnos olyan szerelmes voltam, hogy ahelyett, hogy akár pocakosan is, de rácsaptam volna az ajtót és elvittem volna magammal a kicsit, hogy észhez térjen, helyette főztem újat, éjfélkor nekiláttam újratakarítani.

De akkor sem lett jobb. Mikor 1 és 2 éves gyerekeinket bölcsibe adtam, akkor lettem csak igazán rossz anya. VISZONT: anyagilag független tőle. Azóta ha nem tetszik a dumája, felpakolok és eltűnünk egy komlpett hétvégére a gyerekekkel rokonokhoz, vagy csak miközben beszél becsukom előtte az ajtót, nem főzök rá külön, nem figyelek oda rá. Ha van cucca neki is kimosom mert belefér a mosógépbe, de pl. csak akkor van szex, ha nagggyon kedves és udvarlós volt előtte.

Nincs már rászükségem, kiábrándultam belőle, csak azért vagyok vele, mert a gyerekek valamiért szeretik őt.Ha ez se lenne, elköltöznénk tőle.

2012. okt. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat !!!!

utolso kb én is igy avygok vele nem tudom miért gondolja azt hogy lefekszem vele amikor ilyen bunkovolt. semmi bocsánat kérés

2012. okt. 28. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!