Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet -e ebből valami gond?

Lehet -e ebből valami gond?

Figyelt kérdés
11 hónapos kislányom úgy fél órája megkóstolt pár hangyát, amit előtte lefújtunk hangyaírtóval...Valószínű nem nyelte le, a száját kimostam, nemrég szopizott is, de még mit tudnék tenni, nehogy valami baja legyen, illetve mi fordulhat elő, mire kell figyelnem? Orvoshoz el kell-e vinnem?
2009. aug. 10. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy gond lenne hanem nyelte le, de a biztonságképpen hívd fel a gyerekorvost vagy akár az ügyeletet, felnőttorvost akit elérsz és kérdezd meg!
2009. aug. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz baja, ha nem látsz rajta semmi különöset. De én a helyedben felhívnám a gyerekorvost, hogy ő mit ajánl.
2009. aug. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Baja nem hiszem,hogy lesz az anyatej segít ha picike szer ment is a szájába,de ki is mostad tuti semmi gond,de a legbiztosabb tényleg ha felhívod a dokitokat vagy a védőnőt.A hangya ellen szórj sütőport a járatukhoz nekem bevált,de a fahéjjat is olvastam vhol.
2009. aug. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Amig kicsi a gyermek semmiféle irtószert nem szabad használni,csak biotermékeket!Inkább a hangyák,mint hogy mérget nyaljon a gyerek!Érdemes lenne konzultálni egy gyerekorvossal!Legközelebb legyetek körültekintőbbek!Nem lett baja a kicsinek,ugye?

2009. aug. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, persze, nem lett semmi baja és persze, lehettem volna körültekintőbb..sajnos, ez volt, legközelebb majd másképp oldom meg az irtást, és jobban odafigyelek a kiscsajra, bár elhihetitek, hogy mindez 2 másodperc alatt történt. Rengeteg hangyánk van és mivel 2 gyerek is van a házban, elképzelhetitek, hogy mindent, de mindent kipróbáltam már, ami bio, természetes, vegyszermentes stb. De csak ez jött eddig be. Köszönöm még egyszer!!!!
2009. aug. 12. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!