Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van még ilyen tájékozatlan...

Van még ilyen tájékozatlan anya, mint én, aki nem tudta, hogy a héten oviszünet van?

Figyelt kérdés
Elvittem a gyereket oviba...nincs kiírva sehol, hogy szünet van, mert hogy az iskolában is ilyenkor van, tudhatnám. Az összes áthelyezett munkanapot megkérdezték, ezt meg nem. Nem kellene kiírni??

2012. okt. 29. 10:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én is szeretem ezeket a ledolgozandó napos dolgokat. Mondjuk nem az a baj, hogy nem szólnak nálunk, hanem hogy az utolsó percben. De ez is csak félig, mert azt nem közlik, hogy kaja nem lesz, csak így fél füllel hallom. Persze amúgy az enyém nem ment volna, mert már én is elég rutinos kezdek lenni és már előre tervezek legalább egy hónappal előttre, sőt már éve elején a szabikivétel miatt az ilyen ledolgozós lapok miatt. Tehát a lényeg, hogy talán úgy érzem, hogy az én érdemem is, hogy egy szép nagy papírra ki volt írva, hogy ...-kor szombaton van óvoda, lehet hozni a gyerekeket, de ennivalót nem tudnak neki adni, így vinni kell. Mindezt vagy másfél, két héttel az adott dátum előtt. Úgyhogy úgy érzem, hogy ez így korrekt. mert egy dolgozó anyuka nem tud csak úgy eljönni, így még azért több esély van rá, hogy úgy szervezi a dolgait, ha tudja, vagy a nagymamát, vagy ha ovi lesz akkor kaját úgy kalkulál. Szóval úgy érzem most nagyon korrektül ki volt most ez írva. Bár rossz, hogy nincs kaja, de legalább kiírták időben a dolgokat.

Amúgy nálunk minden mindig ki van írva, illetve szólnak az óvónénik. Úgyhogy ezen kívül másért eddig nem panaszkodhatunk. Én inkább a kivételezést nem szeretem, meg hogy nem tudom igazán mi történik a gyerekemmel az oviban, nem mesélnek úgy semmit igazán, meg hát reggel rohanok, délután rohanok, de ha próbálok valamit kérdezgetni, semmi extrát nem kapok. Úgyhogy lehet annyira átlagos a gyerekem, hogy nincs különösebben mit mesélni. Gondolom én.

2012. dec. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!