Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor vették ki a gyermeked...

Mikor vették ki a gyermeked manduláját? Volt valami probléma?

Figyelt kérdés
Mi ugyan még kicsit messzebb vagyunk ettől, de nagyon aggódom, hogy valami probléma adódik..:-( nem műtétnél, hanem utána, pl: bevérzik..még van pár hónapunk mandula kivételig, de minden éjjel ezzel álmodom,kiver a víz, annyira félek tőle:-( nagyon érzékeny a kisfiam mindenre, hófehér a bőre, szinte mindenre allergiás, a szúnyogcsípés is hetekig látszik:-( kérlek, írjatok pozitív élményt! Hogy viselte a gyermek? Hány napig kellett nagyon figyelni? Mit ehetett? köszönöm:-)
2012. nov. 1. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
három éves múlt kicsivel a lányom, amikor kivették a manduláját. Semmi probléma, komplikáció nem volt, nagyon jól viselte, a kórteremben talán a legjobban. Nekem úgy tűnt, hogy az idősebb gyerekek nehezebben viselték. Reggel ő volt az első a műtőben, a műtét napján déltől ihatott teát, és ropit rágcsálhatott, talán még másnap is,ilyen rágcsikálós kajákat ehetett. Kedden volt a műtét, pénteken uzsgyi haza. Nekem sokkal macérásabb volt nyugton tartani, mint a kajával foglalkozni. Utólag nagyon örülök annak is, hogy anno egy pénteki napon voltunk orvosnál, aki javasolta, hogy vetessük ki a manduláját, gyorsan adott mindenhová -vizsgálatokra - beutalót, és mondta, hogy akkor a következő hét kedden műtét. Így nem volt időm parázni előre.
2012. nov. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bocs az off-ért, de miért kell kivenni?
2012. nov. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hú, köszönöm, kicsit megnyugtattál :-) nekünk azért kell kivetetni, mert állandó antibiotikumon él, annyi a tüszős mandulagyulladása:-((( a doktornőnk alig várja, hogy végre betöltse a 3 évet a fiam, hogy essünk túl rajta:-( igaza van, tudom, csak félek:-(
2012. nov. 2. 07:04
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
Nálunk csak az orrmandulát vették ki. A fiam szintén hófehér bőrű, mindenre allergiás, érzékeny. Nem volt semmi gond. Pedig még a cumiját sem kaphatta meg, azzal sem volt probléma. Nem szabad szívó mozdulatokat csinálniuk, a garatmandulásoknak sem úgy tudom. Teljesen kikeltek magából a nővérek, mikor meglátták a cumikat, szívószálakat, üdítős flakonokat. Sokat kell majd inni. Ez mondjuk nálunk gond volt, mert a fiam nem díjazza, ha erőltetnek neki valamit, és azért se akart inni. Így kétszer kapott infúziót. Nem ehetnek keményet. Pihenni kell, nem szabad ugrálni. Mondjuk nálunk ezt sem sikerült betartani. Délben műtötték, este már a kórteremben, körbe-körbe rohangált egy székkel a kezében. De nem lett semmi gond.
2012. nov. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!