Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Második lánykámnál kaki...

Második lánykámnál kaki probléma, de miért?

Figyelt kérdés

Második kislányomnál a szobatisztaság kapujában állunk. Két éves,a pisivel nincs gond, megy a bilibe is Wc-be is és sokszor száraz pelussal ébred. Az eleján ( úgy 2 hónapja) még rohant, szólt, hogy "kakálni kell", ült a bilire és kész volt a dolog.

Utána a nagy pál fordulat: nemhogy bilibe nem, de elbújva intézte a dolgát , rá se volt szabad nézni... most hogy egész nap nincs rajta pelus 5 percenként rohan, hogy "kakálni kell", fogja a popóját ,ráül a bilire próbálkozik, de visszatartja. Ez mostanra odáig fajult, hogy se a pelusba se a bilibe nem hajlandó elintézni a dolgot, majd a nap végére ( tegnap épp a kádba landolt) már nem tudja visszatartani és ordítás közepette túl van rajta. Nincs szorulása alaphelyzetben, csak amióta visszatartja.... Mi tévő legyek, ilyen helyzet még nem volt. Akiknél volt hasonló helyzet, mennyi idő alatt rendeződik?


2012. okt. 27. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk hasonló volt a helyzet, az segített, hogy én "nem lovagoltam" tovább a témán. Mert persze, amikor egész nap (néha több napon keresztül)visszatartotta, már én is állandóan kérdezgetem: kakilni kell, menjünk? Na,amikor tudomást sem vettem a kakiról, akkor el kezdett kakilni, eleinte mindig a gatyába, ilyenkor szépen elmondtam, hogy legközelebb előtte szóljon, és menjünk a wc-re, de nem szidtam le, sőt nagyon örültünk annak, hogy sikerült kakilni, csak ennyi volt a hozzáfűzés, legközelebb inkább a wc-be. 1-2 hét alatt szépen rendeződött.
2012. okt. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bízom benne, hogy rendbe leszünk hamarosan. Bár én egyszer se kérdezem, hogy kell e kakilni. Ő évődik a dolgon és szól hogy "kaka" , utána meg mégse......
2012. okt. 28. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!