Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinek milyen cipőben van...

Kinek milyen cipőben van otthon 2 év körüli gyereke?

Figyelt kérdés

Nekünk eddig bőrtalpú tutyiban volt, de az már hideg, mert mindenhol taposó, illetve laminált padló van. Most kapott egy ilyet, csak nem verdásat : [link]

Viszont az alattunk levő panaszkodik, hogy nagyon hangos a gyerek ahogy közlekedik :(

Mondjuk egy idióta az alattunk lakó, minden zavarja, nem tudom másnál hogy van, de az én két évesem játszik, szaladgál, leejt bizonyos dolgokat, nyilván ha nagyobb lesz megérti, hogy reggel miért nem lehet szaladgálni, de most két évesen még hiába szólok, hogy reggel van, még nem érti, hogy mást zavar.



2012. nov. 6. 07:55
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Szerintem azért, mert sok helyen taposó van. Amúgy téglalakás, mondjuk nem nagyon értek hozzá, hogy a panel az melegebb-e, vagy nem, de az biztos, hogyha rajtam is csak zokni van, akkor a térdemig érzem ahogy kúszik a hideg. :(
2012. nov. 6. 08:23
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat! Majd valamit kitalálunk. Látom itt nem tehet fel az ember kérdést anélkül, hogy valaki bele ne kötne. Amúgy igen úgy érzem, hogy a csak bérlő nem sértő kifejezés volt, főleg mert nem annak szántam, nyilván ha csak egy "hülye bérlőnek" nézném nem keresném itt a megoldást, hanem sz@rnék rá magasról, de mindegy is. Ez alapján valaki azon fog megsértődni, hogy azt írtam, hogy a panel melegebb-e vagy nem.
2012. nov. 6. 08:29
 13/21 anonim ***** válasza:
OFF Mi az a taposó?
2012. nov. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem, amúgy én arra gondoltam, hogy valami kő járólap lehet.

És kicsit sem néztem hülyének Kérdezőt, csak én inkább arra gondolok, hogy fázósabb családról van szó, mert relatíve egy emeleti lakás padlója nem lehet annyira hideg.

Még mielőtt nekem esnétek, arra gondolok, hogy van, aki 25 fokot szeret, és van, aki 18-at, és ezen tényleg nincs mit vitatkozni.

Amúgy meg ezek után ajánlom a réteges öltözködést, pl. harisnya plusz zokni és arra egy tapadó talpas zokni, vagy ha már Deichmann, valami ilyesmi:

[link]

2012. nov. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Mi egyszerű bebújós, szivacsos talpú papucsot hordunk. Nyikorog a parketta kissé, az sokkal zavaróbb, de a lépésünk nem hallani. Alattunk iroda van, sosem panaszkodott még senki. És ha már itt tartunk, mi bérlők vagyunk, és engem is zavar, hogy a felettem lévő saját tulajdonos "cicababa" magassarkúban kopog egész nap, de nem szólok neki, mert az én lányom sem csendes,én meg skálázom, énekelem gyakran itthon is. Jogosnak érzem az alattatok lakók felháborodását, de szerintem napközben még elnézhetőbb, viszont én sem viselném el, ha pl este 8 és reggel 8 közt zajonganának(nem is lehet).
2012. nov. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Téglában nem is értem, hogy ennyire lehallatszik, nálunk semmit nem hallunk a szomszédból a téglában.
2012. nov. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Mi otthon is szandált adunk a gyerek lábára, ilyet (6. kép):

[link]

Mivel kertesházban lakunk, de nincs pincénk, elég hideg a föld és nekem zokniban fázik a lábam (főleg, mikor órákig főzök). A bölcsibe is ilyet vettünk. Ha viszont leülünk a szőnyegre játszani (a szőnyeg meleg, mert alá tettem 2 takarót), ott csak vastag sízokniban van, addig leveszem a cipőt.

2012. nov. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
nehogy dupla-tripla zoknit adj rá (mint valaki írta), mert gombás lesz a lába :( tapasztalat sajnos.
2012. nov. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Bocsi a taposó, az a járólap. :)

Ismét mondom a bérlőt, vagyis a csak bérlőt, nem degradálásnak szántam, arra vonatkozott, hogy amikor a tulaj lakott itt, őt nem zavartuk semmiben. Alapból nem élünk hangos életet, még magassarkúm sincs, bulik nem szoktak lenni, nem ordíttatjuk a TV-t stb. Amúgy már nincs olyan, hogy 8-8ig nem lehet zajongani, alapból bármikor fel lehet jelenteni bárkit a zajongásért, de nem zajongunk a gyerek közlekedik A-ból, B-be egy gumitalpú cipőben. Nyilván reggelente nem veszünk elő labdát, vagy berregő autót. A fő gond most ez volt, hogy a bőr talpú cipőről, a fenti gumitalpúra váltottunk. Az, hogy miért hideg a járólapunk, fogalmam sincs 100 éves ház, biztos másképp építették, mint a mostaniakat nem tudom. Amúgy én tényleg fázós vagyok, de apa és a kisfiunk is alapból nem fázós, egész egyszerűen észrevettem a pelenkázásnál amikor ledobálja a zokniját, hogy hideg a lába, most ebben a cipőben jó meleg. Amúgy elmentem a Deichmann-ba és ezt találtam : [link]

ennek talán puhább gumi a talpa, hátha nem zavarja a szomszédot. Még egyszer köszi Mindenkinek a válaszokat.

2012. nov. 6. 11:57
 20/21 anonim ***** válasza:

A panel az nem hideg, a járólap az igen, laminált az nem, de ez attól függ hány fokot biztosít a hő szolgáltató.


Én javaslatom ha meg írhatom, ezek után, magas szárú cipőt a gyerekre, ami fogja, tartja a bokáját, mert tizenéves (vagy felnőtt) korába meg bánhatja a gyerek ha nem olyant viseltetett vele az anyuka!!

2012. nov. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!