Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ma a bölcsődében két nagypocak...

Ma a bölcsődében két nagypocakos anyukát is láttam akik jöttek beszoktatni a gyereküket, neked eszedbe jutna nagypocakkal a tél közeledtével bölcsődébe szoktatni a gyerekedet?

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 13:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
En csak fél évig voltam otthon a gyerekkel. Mi van, ha vissza álltdolgozni és kozben besikerult a kisteso. Na bumm! Akkor mi van? Az emberek látnak egy not nagy pocakkal, aki bolcsibe szokatja a gyermekét és már o a legnagyobb szemét, mert biztosan protekcios és elveszi a tobbi elol a helyet. Ugy ítélkeztek, hogy nem is ismeritek sem a szuloket, sem a helyzetet.
2012. nov. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Aki itt köpköd meg fröcsög (kérdezőt is beleértve) akkor ugye nyilván hallgatna mélyen, ha az ő gyerekét vennék fel akár protekcióval...


Én is boldogabb lennék, ha a nagyobbacskám bölcsis lehetne, de nálunk még bölcsi se nagyon van. Nem azért, mert nem bírok el vele, hanem mert szeret más gyerekek között lenni meg kint a friss levegőn rohangálni. És ezekből így itthon kicsit kevesebbet sikerül, mint ha közösségbe járhatna.

Annyira buták és rosszindulatúak az emberek...

2012. nov. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Az vagyok aki először írta a csámcsogást.

Semmi protekció nem volt a felvételnél, mindkettőnknek legális munkáltatóija volt. Persze azóta a férjemet kirúgták, én pedig még nem kezdtem, mert töltöm a szabadságomat. Aki látja, hogy mindketten ráérünk, gondolhatja azt is, hogy egész évben ezt csináljuk, nem 2 hónapig összesen.

Férjemet, hogy kirúgták, minden nap az álláshirdetéseket nézi, állásinterjúkra jár és bízunk benne, hogy el fog tudni helyezkedni. Ha mondjuk 1 hónap múlva, amikor én is kezdek, talál addigra állást magának, akkor ki lenne tovább a gyerekkel?? Nagyszülők nem alkalmasak rá.


Inkább annak örüljetek, hogy van alkalmatok a bölcsiben mással találkozni, mert ez azt jelenti, hogy a gyerekeitek is fel van véve. Akkor miért zavar Titeket más élete?

2012. nov. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Mert mi is a probléma ezzel?
2012. nov. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
75%

Na ezért nem vették fel az enyémet bölcsibe, mert kellett a hely másnak! :(( Én meg fizethetem az 50 ezres magánbölcsit, és nem jutok egyről a kettőre.


Bocsánat ha megbántok valakit, de a bölcsöde azoknak van, akiknek a szülei dolgoznak, nem azoknak akik otthon vannak kisbabával. Eszembe nem jutott volna a nagyot bölcsibe dugni mikor a kicsi született. Nagyon nehéz volt eleinte, nem tagadom, de túléltük, és a kezdeti nehézségek után nagyon jó volt velük eltölteni az időt. De most már én is mennék vissza dolgozni, de a kicsit nem tudom hova rakni, mert helyhiányra hivatkozva nem vették fel, közben meg kapásból tudok 3 olyant aki kicsivel van otthon, a nagy meg foglalja a helyet a bölcsiben többek között előlünk. Elég szomorú, és ezt most nem az itt a kérdésben szereplőkre írtam, mert nyilván nem ismerem őket, nem tudhatom, hogy miért viszik, biztos okuk van rá, de az is lehet, hogy nem.

2012. nov. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Milyen érdekes, hogy amikor erről van szó, akkor az a bizonyos másik anyuka csak otthon van a kicsivel.

De amikor meg más a téma, akkor kikéritek magatoknak, hogy a kisgyerekkel otthon lenni is bizony kemény munka.

Akkor most hogy is van ez ? :) Az élet meg rohadt igazságtalan, ezt nem mondta még senki ?

2012. nov. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok!


Soha nem kértem ki magamnak és soha nem hangoztattam, hogy nem bírom két gyerekkel, ezt vállaltam mikor neki vágtunk, és mindig megoldottam egyedül, nincs segítségem, de soha nem panaszkodtam.

És igen az élet igazságtalan, de gondolom itt az ellentábor sem szívesen dobálna ki az ablakon havi 50 ezret, azért mert más nem bírja otthon a 2-3 gyerekkel. És igen akik előlünk foglalják a helyet csak otthon vannak, semmi más dolguk nincs, mint a gyereket kiszolgálni és a háztartást vezetni, én is ezt csináltam 5,5 éven keresztül, most jött el az, hogy igen már mennék dolgozni, szerencsére van is hova, csak épp egy apró gond van, hogy mi lesz a 2 éves gyerekkel????? Akit születése után 1 héttel beírattam a bölcsibe. :((

2012. nov. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Esetleg megkérdeztétek az illető anyukákat, hogy hogy vették fel a gyereket? Általában ez szokott hibádzani... Mert morogni meg magunkat sajnálni, az nagyon megy. Épp csak az egyenesség nem divat. Ha nem akarja elmondani, vagy "terel", akkor biztosan van vmi protekció a dologban, amiért lehet jogos is a felháborodás. De itt nem erről van szó ugyebár.
2012. nov. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
23%

Képzeld én megkérdeztem! :)

Az egyik válasza az volt, hogy hát ő óvónő az egyik oviban, így hátszéllel indult és hát evidens, hogy felveszik a gyereket. :)) Vicces nem!?


Én meg rendőr vagyok, akkor miért nem evidens, hogy az enyémet felvegyék. Undorítóóóó!

2012. nov. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
64%

Kedves utolsó!

Mindenkinek meg van a szakmájával járó előnyök kihasználási lehetősége.

Az óvónőnek itt van előnye, Neked rendőrként is biztos meg van az a terület ahol Te jutsz előnyhöz, az egyéb foglalkozásúakkal szemben.

Ne mond, hogy nem így van, a társadalom már csak így működik.

2012. nov. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!