Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan érjem el, hogy kisfiam...

Hogyan érjem el, hogy kisfiam a délutáni alvásnál se pisiljen/kakáljon be?

Figyelt kérdés

Nappal már szobatiszta, illetve a pisiléssel nincs gond, a kakánál meg szól, hogy adjak rá pelust. Olyankor inkább adok rá, mert inkább abba kakáljon, minthogy elkezdje visszatartani. A nagy gond az, hogy szeptemberben kezdi az ovit, és a délutáni alváshoz eddig mindig kapott pelust. Két napja már nem adok rá, de így meg bemegy a pisi.

Szerintem nem sokkal ébredés előtt lehet, vagy amikor felébred, mert amikor én bemegyek és megölelem, még érzem hogy meleg a kis nadrágján a pisi. Mit csináljak, ébresszem fel elalvás után egy-másfél órával mondjuk? Fontos lenne, hogy szeptemberig megoldódjon ez a gond, mert muszáj visszamennem dolgozni, és nem tudom kire bízni.


2009. aug. 13. 22:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Igen, van. Tegnap száraz ágyban ébredt, igaz én ébresztettem fel. Kb. egy órát hagytam aludni. Most is alszik, nem tudom ma felébresszem-e (a védőnő szerint ez az ébresztéses megoldás nem túl jó).

Mindenesetre tegnap nagyon megdícsértem, mondtam neki milyen ügyes volt. Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat!

2009. aug. 19. 15:30
 12/15 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy sok sikert és a védőnő szerint mi a jó megoldás szerintem ez jó vagyis nekem bevált majd írj.
2009. aug. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Na a siker csak átmeneti volt :( Tegnap megint volt pisi is, kaka is a nadrágban. A védőnővel csak telefonon beszéltem, jövő héten jön majd, majd megírom mit mondott. Nem fejtette ki bővebben, hogy miért nem jó az ébresztéses módszer...
2009. aug. 20. 14:38
 14/15 anonim ***** válasza:
Na hogy megy, volt a védőnő?
2009. aug. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy, hogy érdeklődsz. Igen, volt, de sokminden újat nem tudtam meg. Türelem, meg alvás előtt vigyem el pisilni. Azzal egyébként már nincs akkora gond, sokszor kel szárazon. A kakával már inkább, úgy tűnik visszatartja. Az még egy külön meccs lesz... :(

Ja, és azt a tanácsot is kaptam, hogy nem kell nagyon rágörcsölni a témára (kaka), mert azzal csak azt érem el, hogy ideges lesz emiatt, és többet ártok mint használok.

Azért ha megoldódik, megírom azt is. Vagy ha erre van valami ötleted, szívesen veszem. És köszönöm!

2009. aug. 27. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!