Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 éves iker kisfiaimat merjem...

6 éves iker kisfiaimat merjem egyedül hagyni másfél órára?

Figyelt kérdés
Két 6 éves kisfiam van. Vissza szeretnék menni dolgozni.3 műszakban . A párom is 3 műszakban dolgozik, így váltanánk egymást. Viszont ha egyikünk éjszakás, másikunk délelőttös, nincs ki vigyázna a fiúkra, ez kb másfél óra. Igaz, aludnának jobb esetben. Félek! Merjem őket otthon hagyni?
2012. nov. 13. 22:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
7. válaszoló vagyok. Az ismerőseim úgy találták a kedves nénit, hogy kiplakátolták a szomszédos lépcsőházakban, hogy bébiszittert keresnek, aztán aki jelentkezett, azzal elbeszélgettek, "bemutatták" a gyereknek, megfigyelték, hogy ki hogy bánik a kisfiúval, és végül a nyugdíjas nénit választották, egyrészt, mert ő biztos nem lép le, ha talál egy állást, mégsem 800,- forintot kért, vannak saját unokái is és a szomszéd lépcsőházban lakik. Kölcsönösen megnézték egymás lakását is, nekik ez a módszer bejött.
2012. nov. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem. Főleg, hogy ketten vannak, így a baj 'hatványozódhat'. A plakátolás jó ötlet!
2012. nov. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp sem! Nekem is 6 éves a fiam, néhanapján itthon hagyom, amíg leugrok a kisboltba (fsz-en lakunk, a kisbolt egy pont alattunk berendezett garázs). Így is olyan bűntudatom van, hogy napokig azt álmodom néha, hogy itthon felejtem órákra..

Rendszeresen másfél óra rengeteg. Mindenképp keress valakit.

2012. nov. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!A plakátolás tényleg nagyon jó ötlet! :)
2012. nov. 14. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!