Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen (ízű) gyümölcslevet...

Milyen (ízű) gyümölcslevet adtak a gyereketeknek, hány %-ost?

Figyelt kérdés

2012. nov. 14. 15:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

A legjobb, és egyben a legdrágább szerintem a frissen facsart, tudod azért drága,mert kb két két-három kell venni,h ne csak egy pohárral jusson neki! Egyébként ha dobozos, akkor vagy siót, vagy hoescét ajánlom!

Én ezeket adnám neki ha lenne gyerekem!:)

2012. nov. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Köszi hogy írtál,de mivel nincs gyereked így nem tudhatod!:)

Hiába adtam én eleinte a lányomnak a frissen facsart narancsot,meg a 100%-os gyümölcsleveket,még hígítva sem volt hajlandó meginni. Csak húzgálta a száját!

A kedvence a 25%-os őszibaracklé,és leginkább 25-50%-ost iszik.

2012. nov. 14. 16:03
 3/23 anonim ***** válasza:

Én próbálok neki 100%-os leveket adni, alma, barack, narancs...hébe hóna megissza, ő inkább a vizet szereti.

17hónapos

2012. nov. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
A vizet az enyém is szereti,de már 32hónapos.:D
2012. nov. 14. 16:12
 5/23 anonim ***** válasza:

Ez tény, de még is csak gógyitok valamit, mert tudom,h ilyen almalé izű valamibe,ami nem 100%-os, hanem csak 25%, tele van tartósítószerekkel, ami nem éppen megfelelő egy növekvő kislánynak,és senkinek sem jó mű izéket inni,enni.

Hát ha nem issza meg a 100%-st akkor nem tudsz mit tenni, bele nem fog halni a sok műbe, így is mindenféle élelmiszerbe benne van, max a bioba nincsen!

2012. nov. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Jégtánc ***** válasza:
Nálunk a 100%-os almalé,meggylé válik be.
2012. nov. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Hát a sió 25%-os őszibaracklé dobozára az van írva hogy tartósítószert nem tartalmaz(most ez van itthon). Legtöbbet siót kap,a "márka" nélküli gagyikat azért én sem veszem meg!:)
2012. nov. 14. 16:26
 8/23 anonim ***** válasza:

Az jó, hát akkor ne aggódj ha márkást iszik, én még soha nem néztem meg,h hány %-os azt hittem,h 50-100.

A siónak mindegyik fajtája jó szokott lenni, azt adj neki ami ízlik neki, gondolom a paradicsomlét utálja (sió)!

2012. nov. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Most hogy mondod paradicsomlevet még soha nem adtam neki nem tudom szeretné e,de a nyers paradicsomot imádja!:) Mondjuk a narancsot is megeszi úgy cikkekbe,de facsartan már nem kell.
2012. nov. 14. 16:41
 10/23 Jégtánc ***** válasza:
"Anyósom" tesz el minden nyáron paradicsomlevet,lányom imádja:)Kóstoltasd meg vele nyugodtan,előbb mindenféle ízesítés nélkül:)
2012. nov. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!