Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen (ízű) gyümölcslevet...

Milyen (ízű) gyümölcslevet adtak a gyereketeknek, hány %-ost?

Figyelt kérdés

2012. nov. 14. 15:40
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
És miért kell mindenképpen gyümölcslevet innia? A víz a legjobb. 25%-osat semmiképp nem adnék. Tele van cukorral.
2012. nov. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Nem kell mindenféleképpen gyümölcslevet innia!

Vizet iszik!!!.....de miért kell kiforgatni a szavaimat???:( Az volt a kérdés ki milyet ad,és NEM víz helyett!


Komolyan mondom ettől már agybajt kapok hogy minden egészségtelen,akkor húzzunk a gyerekre egy burát és zárjuk el,mert a levegő is tele van káros anyagokkal!


Ha nem issza meg a frissen facsartat,meg a 100%-osat nem fogom beleerőszakolni. De nem hiszem hogy baja lesz 1-2naponta 1dl-től.

2012. nov. 14. 18:55
 13/23 Jégtánc ***** válasza:
Nem lesz semmi baja tőle:)Ne is foglalkozz vele:)
2012. nov. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Nem azt írtam hogy baja lesz, azt írtam ha nem kell neki akkor ne is add és hogy 25%-osat én nem adnék, csak hogy adjak valamit.

De akkor hogy a kérdésre válaszoljak, 100% narancslevet iszik csak a fiam és általában az Aldiban veszem a frissen facsartat. Ezen kívül még vizet szoktam neki adni. Szép estét.

2012. nov. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Ha nem kellene neki nem adnám,és nem azért adom hogy adjak valamit,hanem azért mert kéri!:)

Neked is szép estét.

2012. nov. 14. 19:15
 16/23 anonim ***** válasza:

A "17hónapos" válaszoló vagyok. Amúgy tök mindegy, hogy 17 vagy 32 hónaposokról beszélünk. Én jobban szeretném hogy ne csak vizet igyon, jó volna néha egy kis gyümölcslé is. Bezzeg a cukrozott gyümölcstea az menne literszámra neki. Mivel ő szereti a savanyút, imádja az ecetes uborka levét inni (lehet röhögni:-) ) azt gondoltam, hogy majd a házi paradicsomlevet is meg fogja inni, hát tévedtem. Ellenben a paradicsomot megeszi szivesen.

Szertintem sem lesz baja a 25%-os italoktól, mégis mi baja lenne? :-)

Ja, jut eszembe a meggylé még az amit szeret, és szivesen megissza.

Olyanokat nem próbáltál, hogy céklalé, vagy répalé? 100%-os?

2012. nov. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Zöldségleveket még nem próbáltam,de meg fogom!:) Szerencsére szereti a nyers zöldséget gyümölcsöt,kevés van amit nem eszik meg.

Eleinte én is 100%-os leveket vettem neki mindenféle ízben,de semmi pénzért nem tudtam belediktálni......ez van! Én viszont szörpöt nem adok neki,de mi sem isszuk.

2012. nov. 14. 22:12
 18/23 anonim ***** válasza:

Csak egy kérdés: nem lehet, hogy megszoknák a kicsik az új ízeket? Az én másfél évesem eddig 2 nap alatt megszokta, azután kifejezetten szerette pl. a céklalevet, répalevet, amiket először fintorokkal fogadott (még 8 hónapos korában). Nem erőszakkal, de kicsit erőltettem, legközelebb gond nélkül megitta. Szerintem érdemes noszogatni őket az egészséges irányba.

Amúgy az én kicsim kedvence a narancslé. 100%-osat adok neki, akár 4 decit is megiszik, de mérsékelem azért 2-re. Ezenkívül a szőlőléért él-hal.:) Almalevet most adtam először, szerette. A cukrot én nagyon kerülöm, amióta azt olvastam, hogy a rákos sejtek, (amik minden egészséges emberben vannak, csak az immunrendszer kivédi a bajt),kifejezetten a cukortól "híznak". Természetesen egy-két deci 25%-os itallal SEMMI probléma nincsen, csak én aggódós típus vagyok.:)

2012. nov. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
18 hónapos a fiam 25%-os-t én nem adnék semmiképpen ha sió ha akármi!Az én fiam is kap 1 héten 3-szor gyümölcslevet.de 100%os almát,multit,vagy narancsot és esetleg hígítom neki vízzel.A legkevesebb 50% amit adnék/adtam neki!
2012. nov. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Az enyém nem issza meg hígítva sem...........!!!
2012. nov. 15. 14:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!