Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen (ízű) gyümölcslevet...

Milyen (ízű) gyümölcslevet adtak a gyereketeknek, hány %-ost?

Figyelt kérdés

2012. nov. 14. 15:40
1 2 3
 21/23 Jégtánc ***** válasza:
Teákkal hogy álltok? Azt szereti?
2012. nov. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Akkor még is konyítok valamit azért, mert nincs gyerekem,mert még nem tartok ott!


Szóval próbáld meg csak kíváncsiságból Pl: a sió paradicsomlevet, én szeretem mert enyhén fűszeres, még kiskoromba is ittam.

2012. nov. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Az én kisfiam 2,5 éves, nem adok neki bolti leveket csak ünnepnapokon. Mi inkább az itthon készített gyümileveket isszuk, amit nagyon szeret, persze csak egy pohárkával, mivel ő is a vizet szereti. Mivel már nincs túl nagy friss gyümölcs választék, ezért örülök neki, hogy ilyeneket iszik. Pl. alma, sárgarépa, szőlő, narancs, mandarin, cékla. És csak gyümölcscentrifuga kell hozzá, és kész is a finom, egészséges mindenféle anyagoktól mentes iszi.
2012. nov. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!