Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez normális egy apától?

Ez normális egy apától?

Figyelt kérdés
Barátnőm kisfiának volt a szülinapja nemrég,4 éves lett, vittem neki egy kis csomagot a játékon kívül. Kinder tejcsoki, tejszelet, ilyenek. A barátnőm elsápadt, intett, hogy ne adjam oda a kisfiának, és mutogatott a fejével a férjére. Nem értettem. Jött az apa, kivette a kicsi kezéből a csokikat és elkezdte enni!!! Mondván, hogy elrontja a fia fogait a sok édesség!!! Anyuka kiment a konyhába, utánamentem, sírt:-( nagyon szégyellte és elmondta, hogy a fia elől megeszik mindent a párja, csak ezt senkinek sem meri mondani:-( alig hagy valamit a fiának:-( ez normális???
2012. nov. 15. 10:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy faragatlan tuskó.
2012. nov. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális.Oké ne egyen"sok" édességet a gyerek mert elromlik a foga.Na de akkor ne zabálja fel a gyerek előtt.Milyen példát mutat neki?
2012. nov. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Én beszóltam volna, hogy:"Ne edd már el a gyerek elöl, neki hoztam!"

Az egy dolog, hogy megette, de még mások előtt is megteszi, ez nem semmi:(

Elég pofátlan.

2012. nov. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
:-( annyira összeszorult a szívem:-((( az a kisfiú akkora krokodilkönnyeket ejtett, CSENDBEN!!! Tehát tényleg nem az első eset és ezek szerint még "felháborodnia" sem szabad az apja viselkedése ellen! :-(
2012. nov. 15. 10:36
 5/24 anonim ***** válasza:
93%

Ez nyilván nem a fogakról szól. Apa már-már betegesen féltékeny a fiára, mint a természetben, amikor az egyik bagolyfióka eleszi a másik elől a kaját, és emiatt a másik nem fejlődik rendesen. Szerintem ez elég súlyos, ha huzamosabb ideig fennáll, szakemberhez kell fordulni.


Ne haragudjatok, de könny szökött a szemebe, amikor olvastam, szegény gyerek!

Eszembe jutott, hogy mi a férjemmel a kakaóscsiga külső, száraz résztét esszük, hogy a fiunk kapja a belső, finom csokisat........

2012. nov. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb vigyél tüntetően apának is csokit és mondd meg neki, hogy ez a csomag apuka a tied, a másik csomag a kisfiadé, rendben? És, ha megette a fiad a csokit, megmosod a fogát és rendben lesz minden.
2012. nov. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
egy tusko az ilyen ember.
2012. nov. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
pfú!ledöbbentem!!!!
2012. nov. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Édes Istenem.....

Ez már beteges. De mi az hogy mindent megeszik? Csak az édességet? Mert ha csak azt akkor is egy b@rom, már bocsánat, de ha mást is akkor sürgősen tenni kell valamit.

Nekem meg az jutott most eszembe, hogy a férjem rengeteget dolgozik, általában már akkor jön haza, ha alszanak a gyerekek, de ha mégis hazaér vacsi előtt, mindig hoz nekik kinder tojást, vagy valami nyalánkságot. Meg nem tudná enni előlük.

2012. nov. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
a barátnőm elmondása szerint """csak""" az édességeket, csokikat, az oviból kapott mikuláscsomagot, vagy amikor névnapra- szülinapra bármire kap valamilyen nasit:-((( nem normális az az ember!!! :-( nem tudtam neki semmit mondani, mert egyrészt adtam egy puszit a Robikának, majd bőgve kifordultam az ajtó felé:-(( másrészről meg nem is tudtam volna hozzá szólni, annyira rosszul esett a viselkedése:-( nem azért, mert én vittem, hanem látni az arcocskáján, hogy nem ehet belőle:-(( SZÖRNYŰ VOLT!!!:-((( még most is a sírás folytogat, ha rá gondolok, undorító egy ember, legközelebb hozzánk hívom el a barátnőmet és a kisfiát, nem is akarom látni azt a férget!!! :-(( elhiszem, hogy szégyelli ő is a férje viselkedését:-( most írt nemrég, hogy most ár miel én is tudok róla, ezért elárulja, hogy csak akkor ehet a fia csokit, vagy ropit, bármit, ha ketten mennek boltba és mire hazaérnek megeszi:-((( ezt még hallani is szörnyű!!!!! :-((((
2012. nov. 15. 13:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!