Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vegyek? Adnátok ötleteket?

Mit vegyek? Adnátok ötleteket?

Figyelt kérdés

Karácsony közeleg,nekem meg fogalmam sincs mit vegyek a lányomak!!


Már egy pónit, és nyomdakészletet beszereztem.

Ja, két éves:):)



Ami van: konyha, csúszda, ugráló csacsi:), gyurma, építőkockák, puzzle-k, ...


a lego duplo az amin gondolkodom, de kb 10 e ft kell mire értelmes dolgot tud belőle esetleg építeni, maxi bloks építője van,azt szereti,de nem tudom "fölösleges"-e mellé legot bezserezni


2012. nov. 16. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Könyv esetleg, nálunk abból sose elég... vagy én pl. a pizzakészítő gyurmakészleten gondolkodom. Az én lányom 2,5 éves, nagyon szeret gyurmázni. Meg a Smoby-s pici Évi baba készletek nagyon aranyosak és nem is olyan drágák, szerepjátékozni jól tudna velük. Van lovaglós, autós, kutyafürdetős, kisvonatos, ahoz 2db baba is van. Boltos, babakocsis...stb. Remélem tudtam ötletet adni!
2012. nov. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem habár fiam van, 2,5 éves, de amit mi veszünk, vagyis csinálunk neki, veszünk egy nagy filcet, amit fel lehet csavarni, hogy ne foglaljon helyet, felfestjük rá az utat, és lesznek benne kisebb "terek", így egyikhelyre fel tudja építeni az állatkertjét, oda veszek méég neki kb 10 db állatot(régióba néztem, 5 darab 600 ft, dinók, házillatok, vadállatok)csinálunk rá neki dombot, meg kis fa kerítést.egy másik részen lesz a tűzoltó állomás (autója van már), oda veszek egy tűzoltó szettet 3000 ft-ért , másik részen lesz egy autópálya, oda is veszek egy kisebb pályát, azt is 3000 kiörül már láttam,és a 4. részen lesz egy ház, amit tesómmal megcsinálunk fából, kifestjük, és be lesz neki rendezve, így az lehet orvosi rendelő, bolt, amit éppen kitalál, ez kb 10-12 ezer forintból meglesz, és ugy lehet bővíteni, és olyat lehet vele játszani amit ő szeretne. Meg vettem neki már egy Elefun lepkefújó társasjátékot, mkultkor mikor akciós volt a Tecoba. AMiket még kap a csaldától:

anyumtól: hegedű+mikrofon (imád zenélni, és csak a hegedű hiányzik a repertoárból :-))

anyósomtól:pötyit, megy süni építőt (szintén régió)

tesómtol: távírányítós autót, de csak egy olcsóbb fajtát, és pont tegnap mondta, hogy vesz neki egy repülőt is, mondtam felesleges, azt még nem tudná írányítani, mondta tesóm, nekem is miatta veszem, és akarok játszani vele :-)

apukámék meg vesznek neki legót, de csak kockákat, mert kőfejtőnk már van, illtve van egy adag kockánk, de kevés. Így majd a legoból erre a szőnyegre tud építeni magának.

Persze időígényes a szőnyeg, főleg a ház része, de megéri, mert ugy pakolhatja össze vissza a dolgokat, ahogy ő akarja. Habár neked lányod van,de esteleg meg lehet csinálni a babaházat is, és játékboltba lehet venni kiegészítőket bele(asztal, szék, stb). ÉÉn azt vettem észre, hogy a fiam, megunta a régi jtékokat már, mostmár szüksége van a szerepjátékos játékokra is. Mikulásra kap a családtól nyomdát, puzzle-t. ezek csak apróságok, mert nem csokis szerencsére, és próbálom addig tolni a csoki megszeretést amíg lehet.

2012. nov. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Itt nagyon szuper dolgokat talátam, korcsoport, fiú/lány, játéktípus szerint tudsz keresgélni.


www.tulli.hu

2012. nov. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a keresztlányomnak 2évesen orvosi szettet vettem,nagyon tetszett neki,most a másiknak szintén 2 éves bevásárlókosarat és játékpénzt vettem,10ezerből még egy pénztárgép is kijön
2012. nov. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a fakopáncsban nagyon jó dolgokat találsz!! Jó árban klassz dolgokat, amik nem divatvackok, hanem igazi játékok és jó minőségűek.


Kétévesen az én lányom az orvosi táskának örült legjobban (igaz, szegény sokat volt orvosok között), egyszerűen imádta. Duplónak vannak olcsóbb változatai: Unico, Abrick... szerintem ne hagyd ki, a legtöbb gyerek imádja, de az igaz, hogy a pár darabos készlet nem sokat ér, akkor már jobb a fakocka (nálunk a mai napig a négyéves rendszeresen előszedi a fakockákat és épít házat, repülőteret, mikor mit). Ezen kívül ami kétévesen minden mennyiségben elfogyott, az a színező, festék, zsírktéra, filctoll (utóbbiból kimoshatót érdemes venni).


Ja és öltözködni is imádott, pörgős szoknya forever :)

2012. nov. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 2-es válaszolótól kérdezném, hogy mennyibe került a lepkefújó a Tescoban? Jó ötletek vannak itt, én is érintett vagyok. :)
2012. nov. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia 2. vagyok, 5000 ft-ért vettem 8000 volt leakciózva. Szerintem nagyon fogja élvezni,és én is. kb 2 éve a keresztlányom szülinapján volt ilyen játék,hozta valaki, csak az Micimackós volt, és nagyon sokáig eljtszottak vele az akkor 3 éves lányok. Ezért gondoltam erre. De ugy kellett vadásznom a játéékot, kb 4 tescot néztem meg, mire 1 ben találáltam 1 db-ot.szerintem elkapkodták.
2012. nov. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!