Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A gyerek mennyi idős koráig...

A gyerek mennyi idős koráig adtatok rá bodyt? 23 hós a lányom. Sok vele egy idős gyereken szerintem már nincs. Viszont rajta mindig fel-le csúszik a ruha, mert kiálló pocakja van, és félek, hogy megfázik.

Figyelt kérdés
( amúgy is sokat fogta a veséje környékét, régebben éjjel is. )Egyáltalán mikortól "ciki" ráadni? Én régebben ( a terhesség előtt) hordtam hidegben. Nagyon jó volt, éreztem a hatását.
2012. okt. 24. 22:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Amióta szobatiszta lett. Télen lett szobatiszta, így attól kezdve nem adtam rá, mert nehéz lett volna ki-be csatolni, pedig még jól jött volna a téli hidegben. Amúgy 2.5 éves volt akkor. Szerintem egy 23 hósnak nem ciki egyáltalán. Én már láttam 4 évesre való body-t is, de gondolom azt már csak alváshoz használják.
2012. okt. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát én pl 98-as méretnél nagyobb body-val nem igen találkoztam, szóval sztem amíg az a méret jó (még ez a tél kb...). Enyém is 23 hós most.
2012. okt. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Én felnőttként is hordtam régebben, persze nem macikásat.
2012. okt. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem hidegben ráadhatod,bár ha szobatiszta,vagy most kezdi akkor nem biztos,hogy jó ötlet.Mire letolja a nacit kipatentolja,le a bugyi,addigra könnyen becsuroghat.Egyébként én is láttam már 104-es bodyt.
2012. okt. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21hósom van, még bőven bodykat adok rá, igaz, ő még mindig 80-ast hord, van még méret felfelé. Én is azt tapasztalom, hogy sokan már nem adnak ilyen korban, de nekem fontos hogy ne fázzon a veséje, hasa, ő nem reklamál, derékmelegítőt ilyen kis méretben nem találtam, pedig kerestem, szóval marad. Ha ciki is, a gyerekek a bölcsiben tuti nem cikizik még ilyen korban, az meg hogy esetleg anyukák mit gondolnak...
2012. okt. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
22 hónapos kora óta nem hord a fiam bodyt, akkor lett szobatiszta. Csak akadályozta volna. Sokan kinevetnek érte, de azóta a trikót behúzom a gatyójába, mert az rendesen megfogja, nem úgy, mint a nadrág, és nincs kint a dereka. Nem hiszem, hogy ciki lenne, de van időszak, amikor már nem praktikus.
2012. okt. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

addig bodyt hordott míg volt pelus, 27 hós koráig :)

most atlétát hord, a bugyijába gyűröm be, így nem csúszik fel

2012. okt. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem ciki egyáltalán,az én fiamra is adok még,és fogok is,addig biztosan még szobatiszta nem lesz,most 26 hónapos,és 110-es bodyt hord :) Szerencsére sok helyen kapok neki,főleg tesco,auchan,babaexpó.
2012. okt. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az en lanyom nappalra mar szobatiszta es meg mindig adok ra bodyt, foleg ilyen huvos idoben. 98-ast hord. Ha begombolom, siman kigombolja maganak, fel is huzza hatul, hogy ne logjon a bilibe. Ha kesz van, akkor mar nem biztos, hogy visszagomboljuk, mert o egyedul meg nem tudja es sokszor csak megy, vegzi a dolgat es csak onnan jovok ra, hogy pisilt, hogy log a bodyja hatul:-))) En nem erzem cikinek, az egeszsege fontosabb.
2012. okt. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ja, decemberben lesz 3 eves.

9. voltam

2012. okt. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!