Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek a gyermeke cicin...

Akinek a gyermeke cicin alszik el, az a bölcsiben sem fog tudni aludni egyedül? Akinek van tapasztalata, megírná?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen!
2012. okt. 10. 14:02
1 2
 1/13 Felülmúlhatatlan ***** válasza:
100%

az enyém is úgy aludt el, de ez nem befolyásolta az ovis alvását. (bölcsibe mi nem jártunk)


Bár én varrtam egy plüss nyuszit, amibe belevarrtam a szeretetem. :) Azzal alszik!

2012. okt. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az én kislányom is szopival alszik el itthon, a bölcsiben semmi gond nem volt:). Egy darabig kérte, hogy simoassák a hátát, de már ez sem hiányzik neki ott.

Itthon változatlanul kéri a szopit elalvás előtt.

Szerintem nem lesz baj, okosak, tudják, hogy máshol más "szabályok", szokások vannak érvényben:).

2012. okt. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

De el fog tudni aludni!!!

Mi plüss macit vittünk a bölcsibe, szeptemberben kezdte minden gond nélkül alszik el és még a cicit sem követeli!

2012. okt. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jajj köszönöm, nagyon örülök a válaszoknak. Egy hete kezdtük a szoktatást a bölcsiben, kicsi lányom holnap lesz 2 éves és cicifüggő. Nagyon félek az első ottalvástól, hogy hisztizni fog a ciciért. Eddig nagyon tetszik neki minden, persze még minden nap ott voltam vele.
2012. okt. 10. 14:28
 5/13 anonim ***** válasza:
54%

Második vagyok.

Az én kicsim ma 2 éves, szeptember óta alszik a bölcsiben.

A legintenzívebb reakciója az volt szopi témakörben, hogy mikor lefektette a g.néni és odaült mellé, akkor "meglapogatta" a cicijét(mármint a lányom a g.néniét) és közölt, hogy "nincs bobó":))). Szóval tényleg csak bíztatni tudlak, hamar leesik nekik a tantusz, esetleg annyival segíthetsz, hogy megbeszélitek minden reggel, hogy ott alszik a többiekkel szépen ügyesen a gondozó néni segíteni fog neki elaludni, és ha van szeretett tárgya, vagy ha nincs is de jól jöhet egy "anyaszagú" ronygi:)

2012. okt. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, így lesz. :) Semmilyen babához nem ragaszkodik, de sokszor szorongatja a textil pelust alvás közben, majd azt viszem be a bölcsibe. Hétfőn kell először ott aludni egyedül.
2012. okt. 10. 14:37
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja és Boldog Szülinapot Neki!! :)
2012. okt. 10. 14:39
 8/13 anonim ***** válasza:
Köszi:)!
2012. okt. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Kisfiamat nem bírtam leszoktatni a nappali ciciről mire bölcsis lett. Egyszerűen addig üvöltött érte (1x próbáltam), hogy már kékült a gyerek. Bölcsibe semmi gond nem volt, elaludt szépen. Eleinte simizni kellett, de aztán arra sem volt szükség.
2012. okt. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
Mi most szoktunk be. HA nem velem alszik el (akár itthon is), nem kér cicit. Van egy cicizős állatunk, akit még fél éve vettem magunk mellé szopi közben, pont erre az esetre. Most vele alszik és könnyen elalszik, van, h délután ithton se kér cicit, csak az állatkát, de a bölcsiben fel sem merül. 20 hónapos egyébként.
2012. okt. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!