Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt már olyan eset mikor a...

Volt már olyan eset mikor a gyereked valamit eldugott ami ráadásul értékes is volt és több napig vagy hétig nem is került elö mi volt az elmeséled?

Figyelt kérdés
2012. nov. 20. 13:07
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
nekem speciel a karikagyürüt és a pecsét gyürüt halászta le az asztalrol nem került elö csak 3 nap eltetltével...és hol máshol? kukába egy dobozba téve
2012. nov. 20. 13:09
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

A telefonomat bedobta a számítógép mögé, így nem is hallottam, amikor rezgett. (Itthon mindig le van némítva.)

Még, jó, hogy megnézted a kukát ill a dobozt, és nem lett kidobva! :)

2012. nov. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
hát igen mázlista lett volna a kukás !! :):) nem egy olcso buli lett volna de még mielött kitettem a nagykukát szétzsedtem az udvaron sose kukáztam de most kiéltem magam s csak rá leletem
2012. nov. 20. 13:12
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem értékes, de elég idegesítő:


A távkapcsolót tüntette el többször a középsőm. De olyan ügyesen, hogy volt, hogy hetekig nem találtuk. Így több univerzális távkapcsolónk is van azóta. Végül mindig meglett, kockák között, ágy mögött, virágcserépbe rejtve...

2012. nov. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Végül is nem túl nagy érték, de igen bosszantó volt, hogy állandóan kajtattam a kis kávéskanalakat. Volt kezdetben ugye 12, aztán már csak 8, aztán már csak hirtelen 3... egyszer véletlenül megláttam, hogy a kisfiam nagy szakértelemmel próbál beszuszakolni egy ilyen kiskanalat a speciálisan záródó szemetesünkbe, és mikor sikerült, rettentő büszke képpel mászott újra a fiókhoz a következőért... :D

nem tudtam, hogy sírjak-e vagy röhögjek nagy hirtelen. Így maradt összesen kettő darab kávéskanalunk XD


A cipőnkbe meg előszeretettel dugdosott mindenfélét aminek szerinte mi örülni fogunk. Az még hagyján, amikor a kis kindefigurára lép rá az ember és jó esetben nem reccsen semmi, de az már eggyel neccesebb, amikor mondjuk egy utolsó falat kinderpingivel szándékozik ily módon megörvendeztetni. Apja szekrényébe meg egyszer félig megevett almát rakott, de nem csak úgy a ruhák tetejére, hanem eldugta hátra, aztán keresgéltem mi ez a fura szag a szekrény körül.

2012. nov. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

lakás kulcs --- a játékos doboz mélyén vagy fél év múlva

mobil -- kukában szerencsére aznap meglett

karikagyűrű -- központi lefolyó soha nem lett meg :-( pedig szétszedtem

osztálypénz -- év végén a pad aljából 4 hónap után

kocsikulcs -- kidobta az erkélyen vagy 1 hétig kerestük mire meglett a bokrok/gaz között


a kicsi rendszeresen dugja a poharát üvegét az kiságy alá

és amit nem találok azt a kukában keressem elsőre, persze a szemetet azt nem oda dobja :-)

2012. nov. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

:D :D:D ezsembe jutott még valami elemnt alányom gondoltam én átment aszobájába de késöbb kiderül á dehogy

wc be mnt és az összes tisztasági betétemet felnyitotta és kitapétázta a wc falát vele :) majdnem egy egész bontatlan csomag volt :):)


amikor lefestettük a szobáját 3madnapjára kiékesítette a falat egy popsitörlővel áttörölte a falt azota foltos egy helyen a fal

2012. nov. 20. 13:17
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Kevésbé értékes, de annál fontosabb dolgot: a fogkefémet. Odaadtam neki megnézni, és valami dolgom akadt. Mire észbe kaptam, eltűnt a fogkefe. 2 hét után odaadtam neki egy másikat, hogy megfigyeljem, vajon hová rakja... hát persze hogy nem figyeltem eléggé.... az is eltűnt. 1 hónap után mondtam az apjának, hogy szedjük már szét (csavarral megerősítettük) a szobájában lévő nagy játszó kockát (vonalvezetős, meg mágnestáblás stb.). Hát benne volt mindkét fogkefe!
2012. nov. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
nagyon jok!
2012. nov. 20. 13:17
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
a távirányító kimaradt -- az megkeresni szereti most a kicsi mert alig 2 évesen profin bekapcsolja csatornát vált hangerőt állít :-)
2012. nov. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!