Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt már olyan eset mikor a...

Volt már olyan eset mikor a gyereked valamit eldugott ami ráadásul értékes is volt és több napig vagy hétig nem is került elö mi volt az elmeséled?

Figyelt kérdés
2012. nov. 20. 13:07
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
ezért is tetem fel a kérdést hogy derüsebb legyen a nap kicsim még alszik igy van idöm olvasgatni és kuncogni jokat na neki nem olvasom fel mert akkor jo tippeket adok:)
2012. nov. 20. 13:43
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a 4 napos ünnep előtt történt, hogy bekapcsoltam du. a tévét, gondoltam, míg alszik a gyerek nézek valamit. Csöngettek, letettem a távirányítót a helyére (komód teteje) és leszaladtam kinyitni az ajtót az emeletről. Mire visszaértem a fiam már ült az ágyon, akkor ébredt fel. Na, innen kezdődött a kálvária, mert ki akartam kapcsolni a tévét, és nem volt meg a távirányító. Kb. 1 hét után találtuk meg a szobájában a polc alatt, a plüssmedvék mögött, beledugva egy kesztyűbábba. Hogy mikor vitte oda, fogalmam sincs, mert kb. 5 perc alatt elintéztem a postást.
2012. nov. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
8. vagyok, "egy fogkefés". A hangszórórol jut eszembe, hogy a mélynyomó vagy mi lyukába nyúlkált sokat a lányom, és mindig evett valamit, amikor ott volt. Sose értettem. Egyszer benyúltam a lyukba, éppenhogy befért a kezem, és éreztem, hogy ott vattához hasonló anyag van. A drága ebből csipegetett, és rágcsálta. Nálunk is tuti dugott bele pár dolgot, de nem lehet szétszedni, úgyhogy az örök rejtély marad. Biztos ami biztos, elfordítottam a "dobozt", hogy ne nyúlkáljon bele.
2012. nov. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
mostmár 4,5 éves a fiam, nem sűrűn csinálja. pici korában a mélynyomó volt nálunk is a sláger. oda mindent berakott. egyszer a távirányítóval bukott le, épp kiszúrtam, mikor tuszkolta be. szétszereltem és rég nem látott dolgok kerültek elő: irányító: 2 db (már rég lemondtam a másikról), zoknik, leginkább az ő apró darabjai, fél kinder csoki... és 1 csibe combcsont. (??????) a másik kedvenc a komód volt. oda is bevarázsolt mindent :)
2012. nov. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

A telefonomat rendszeresen tünteti el, ágy mögött vagy a játékos kosárba szoktam megtalálni.

Értékből mást nem nagyon tüntetett el még.

Viszont amíg cumisüvegezett azt rendszerint eldugdosta a radiátor mögé, a függöny mögé.Egyszer 1 hétre tűnt el az üveg, végül egy szekrényből került elő.


Viszont ami nem érték, de mai napig jót derülünk rajta az a lapcsányka. 1 éves volt, csináltam lapcsánykát, és hát nagyon ette játék közben, mindig kért adtam neki egyet és közbe tettem a dolgomat.Sokat kért meg is lepődtem hogy ennyit eszik belőle.Eltelt 2 nap és látom hogy a fiam lapcsánykát eszik. Foggalmam nem volt honnan szedte, de átnéztem az egész házat, még a bútorokat is elhúztam hogy van-e még eldugva.Sehol nem találtam, gondoltam az az egy beesett a játékok közé, és megtalálta.Másnap megint lapcsányka keveredett a kezébe.Egy héten keresztül, amint kitettem a helységből a lábamat ő valahonnan előszedett egyet, de hogy hova dugdosta mai napig nem jöttem rá.

2012. nov. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

úristen...esküszöm,hogy potyognak a könnyeim a röhögéstől,főleg ez az utolsó lapcsánykás történet..


Nállunk is távírányító tűnt el,egy hétig nem néztünk Apával tv-t mert nem találtuk,egyszercsak a cica házában meglett.

Ja meg nállunk is dugdosott a mélynyomó kis szellőzőjébe de csak kis autóit.

2012. nov. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

de azért ezen is jót nevettem:

"kb. 5 perc alatt elintéztem a postást."

2012. nov. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Nagyon jók!!! :-)))

Lányom is a kukába dugdosott mikor kisebb volt, sokszor kukáztam, de volt ami így sem lett meg. Nem nagy dolgok, pl hűtőmágnes, kártyalapok, ilyesmik.

Ikerfiaim meg a beépíthető mosogatógép (nincs még meg az eleje, ahova fel kell szerelni, ott van 4 lyuk, kb akkorák mint egy kisautó) lyukaiba dobálnak dolgokat. Mondjuk örömmel el is mesélik általában, kiautótól kezdve a kanálon át, a sütiszaggatómig már volt benne sok minden. Azt hiszem most is van benne valami, holnap szét is szedetem apával. :-)

Egyszer a lányom a szandáját rakta el, épp nyár közepe volt, nem a legnagyobb meleg, de már bőven szandálos idő, indulni akartunk az állatkertbe. Tűvé tettem az egész házat, szandál sehol. Hát a félig zárt cipőjében kellett elvinni kirándulni, szandi pár nap múlva lett meg az egyik fiókban a játékos szobában.


Amúgy a "nagy gyerekek" is tudnak eltüntetni dolgokat, úgy hogy azt sem tudják hova tették. Apukám pl a telefonját tűntette el. Mindent megnézett, hívta, ki sem csörgött.... még aznap meglett, már ami megmaradt belőle....kint a kertben égette a faágakat, meg a telefont....kiesett a zsebéből közben gondolom.

És a vicc, a következő tavasszal az öccse ugyanígy járt.

2012. nov. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!