Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt már olyan eset mikor a...

Volt már olyan eset mikor a gyereked valamit eldugott ami ráadásul értékes is volt és több napig vagy hétig nem is került elö mi volt az elmeséled?

Figyelt kérdés
2012. nov. 20. 13:07
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezek sem nagy értékek, de hiányoztak. Egyszer a szemeteslapátot a kis seprűvel dugta el. hetekig papírlapra söpörtem a nagy partfissal :D, már mindent átnéztünk (hozzáteszem csak 59 m2-es lakásban lakunk), végül egy a kazán alatti használaton kívüli szék párnája alá találtuk meg bedugva. A fogkeféje rendszeresen eltűnik, múltkor a bugyis fiókomból halásztam ki, de volt, hogy a fésűk közül került elő. :D
2012. nov. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
:):) jokat derülök rajta istenem ezért imádjuk ezeket a gyerekeket
2012. nov. 20. 13:21
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk is a távirányító tűnt el, de hónapokig nem volt meg. Aztán egyszer a földön bírkóztunk, és onnan beleláttam a házimozi mélynyomójába. Oda volt bele dugva. Azóta ha eltűnik valami, azonnal ott keresem, és általában meg is találom. :)

Meg egyszer a fényképező gépet dugta el, de az pár nap múlva meglett.

2012. nov. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

A fiam 1-3 éves kora között mindent eltüntetett.

Nálunk is nagykedvenc volt a kuka. Egy reggel a férjem lehajította a pólóját amiben aludt, én csaptam egy kis jelenetet, hogy még egy ilyen és kihajítom akármi. Mármint a ruhát. De őt is:) Közben hurcoltam a zoknimat, hogy majd felveszem, de rögtön nem tudom alvás után felvenni (hihi) letettem a székre. Aztán kerestem hangosan hogy hol lehet, a fiam megszólalt: Kidobtam :D Na azóta röhög az apja, ha beszólok neki, hogy felsőknek hol a helye.

A telefonom darabokban találtam meg, és rakhattam össze, kb. 2 hétbe telt.

Ha valamire "ügyelt" az udvaron, és nem láttam nála, rögtön a bokrokban kerestem.

Az egyik pár cipője egyszer a kádban fürdött.

A negyedéig lehúzott autó mellett állt egyszer egy a kisautóján, nézem mit csinál, hát behajította kivette a slussz kulcsot és behajította. Fél napig kerestem a másik kulcsot.

2012. nov. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

A nagyobbik fiam:

-Apa óráját- soha nem lett meg, de legalább volt ötlet mit kapjon karácsonyra...

-Távirányítót- ha a saját szememmel nem látom akkor soha többé nem találjuk meg :) - bedugta a hangfalba ott azon a lyukon ahol a hangszóró nyílása van... :)


A kicsi:

-kiskanalakat gyűjt, hol máshol, mint az óriás tűzoltóautójának a víztartályában :)

-kulcsokat dugdosni kell előle, mert már kétszer volt zárcsere...

2012. nov. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
A tesója bérletét, személyi igazolványát, diákigazolványát tüntette el profin kb. két hétre. Mire minden cuccot beszereztünk az iratok pótlására, elővette a kis drága. Véletlenül ha azt mondom neki, hogy a koszos ruhát amit levesz, dobja a kukába, ő kézségesen megteszi :)
2012. nov. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Vettem neki 2 polly pocket babát. Maminál voltunk, mielőtt indúltunk haza, keresem hol van, hogy visszük haza!

Mondja hogy a talicskában! Néztem a talicskában, de nem

Láttam!!! Erre kijött a lányom, hát tényleg a talicskában volt, csak a nyelébe bele dugva, ahonnét hosszú csipesszel lehetett kiszedni.

Kérdem a másik hol van, nem tudja, nem is lett meg, csak 1 hónap múlva, jön Apu mondja a menetlevelek között találta. Lányom biztos berakta a táskájába, így a baba tett egy világkörüli utazást a Papival:)

2012. nov. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
ment a zöld kéz! :D:D
2012. nov. 20. 13:37
 19/28 anonim ***** válasza:

Jaj de jókat mosolyogtam a kiskanalas baba nagyon édes lehetett:))

Nekem ez kicsit már nosztalgiázás mert a harmadik babám 16 hónapos és ő az utolsó "dugdosós" a családban már, a két nagyobb értelemszerűen már megmondja mit hova tett:)

Nálunk a párom kocsikulcsát tüntette el a fiunk, és nem mondta meg hova hiába kérdeztük, meg el is felejtette szerintem (ez még a legnagyobb gyerekünk volt). De olyan szinten hogy 3 napig gyalog és busszal járt a férjem mondván hogy csak meglesz egyszer.

3.nap találtuk meg egy hónapok óta nem használt bakancsba dugva..

De kedvenc gyűjtögető helyek nálunk: a radiátor MÖGÖTT bedobálva, a cipőtartóba bedobva, szekrény alá beszuszakolva, kukába, wc.be természetesen.

Telefonom a 3 gyerek során már vagy a 8.dik van, mert tönkreteszik. Így már a legolcsóbbat veszem.

2012. nov. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
bocsi hogy így beleírok, de annyira jók a sztorik hogy meg kell jelölnöm, hogy később is megtaláljam, feldobtátok a napomat, köszönöm :)
2012. nov. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!