Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Titeket is ennyire felkavarna...

Titeket is ennyire felkavarna ez az eset?

Figyelt kérdés

Tegnap egy forgalmas utcán mentünk és jött szembe egy babakocsit toló anyuka, akit már messziről hallani lehet ahogy kiabál, veszekszik a gyerekével. Rázta, rángatta a babakocsit és ezeket a szavakat ismételte: -Maradj már csendben állandóan ordítasz, mindig ez csinálod velem egész nap, ne húzz fel!!! Mindezt rettentő hangnemben magából kifordulva, mindenki szeme láttára tette.

Az volt a leg borzasztóbb, hogy ahogy mellénk értek, benéztem a kocsiba és egy pici talán 2-3 hónapos baba volt benne!!! Én teljesen kiborultam ettől!!! Ha az utcán így bánik a gyerekével, otthon mit csinál vele??? Megveri??? Egy ekkora csöppséget? Nem tudok lenyugodni, szívem szerint utánna mentem volna és megkérdeztem volna, hogy mit csinálsz ember??? Szereted te ezt a kis ártatlan gyermeket? Anya az ilyen ,most őszíntén??? Vagy én vagyok túl érzékeny lelkületű??



2012. nov. 22. 09:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem lehet itelkezni masok felett,lehet mi is csinalunk ilyet csak azt masok nem latjak,mert otthon tesszuk!

De olyan nincs akinek nincsenek kiborulasai a gyermek miatt csak kerdes ki hogyan tudja kezelni!pl jomagam ha a gyerek neha olyat tesz bizony kiborulok es kiabalok en is!Nem hiszem hogy mas nem tesz ilyet!

2012. nov. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nyilván mindenki kiborul, de egy két hónapos kisbabát akkor sem rángat normális ember!!!!!!
2012. nov. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!