Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? Decembertől nincs munkahelyem a kislányom bölcsis.

Figyelt kérdés

A kérdésem a következő.Kislányom bölcsis április óta.Dec 12 től megszünik sajnos a munkahelyem vagyis elküldtek 10 év utánn..:-((Sajnos létszámleépités volt és nagyon sok embert elküldtek főleg aki nyugdíj előtt volt és akinek kisgyereke van...-( A lényeg kértek a bölcsibe munkáltatoit azt már gondolom nem tudok kérni a munkahelyemről.../jelenleg felmondási idő alatt vagyok/

ha nem tudok vinni munkáltatóit akkor a kislányomat ki kell venni a bölcsiből?Április óta jár sajnos nagyon nehezen szokott be....kb 1 honapja nem sir mikor beviszem...Nem akarom azt hogy kivenni és pl 1 honap mulva találok munkát akkor meg visszavinni...neki sem lenne jo meg igy én sem tudnék munkát keresni..És dolgozni muszály mert igy nem élünk meg sajnos...Mit csináljak beszéljek a munkáltatoval hátha igy adnak igazolást?Vagy beszélhek az igazgatóval hogy mi a helyzet?Teljesen tanácstalan vagyok...Mit csináljak??

Nem akarok a kislányomnak rosszat semmiképp...

Válaszokat előre is nagyon köszönöm lécci segitsetek tanácsokkal...



2012. nov. 23. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam így, és nekem azt tanácsolták, hogy menjek el a védőnőhöz és kérjek tőle egy levelet, amiben azt tanácsolja a bölcsi felé, hogy nem tanácsos a gyerek kivétele a bölcsiből, mert már elindult a szocializálódás eme fokán és csak megzavarná, ha most egy rövidebb, vagy hosszabb időre ez megszakadna. Ezt megírta és bevittem és maradhatott, de volt olyan, aki azért maradhatott, mert szociálisan rászorult volt és már amúgy is gyermekvédelmi támogatásban részesült. Most, hogy nincs munkád és eddig ebben nem részesültetek intézd el, ha jogosult vagy, akkor a bölcsi is másként reagál. A munkáltatóval is próbálkozhatsz, végül is semmi extra dologra nem fogod felhasználni, csak a bölcsihez hátha segít.
2012. nov. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A bölcsődei beiratkozasnal kertek munkaltatoit, nem? Nem hallotta meg olyat, hogy év közben ujra kérnének....
2012. nov. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Április óta jár a kislányom.

Akkor kértek és vittünk is most megint kérnek mindenkitől...

Mint irtam 10 éve voltam ugyan azon a munkahelyen folyamatosan munkát keresek.Ezért szeretném ha a kislányom bölcsibe maradna nem szakadna neki meg...

Nem szeretném mint irtam hogy nem megy 2-3 hétig vagy nem tudom mikor találok munkát utánna meg vissza...

2012. nov. 23. 09:27
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A munkahelyed meg ki állíthat munkáltatói igazolást. Annyit kérj, hogy ne írjak rá, hogy meddig szól a szerződéses, ha megoldható.
2012. nov. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Remélem megoldják...
2012. nov. 23. 11:36
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha kiveszed, egyből fel fognak venni valakit a helyére, mert különben elesnek a fejkvótától, így nem fogod tudni visszavinni, ha találsz munkát. Épp ezért valószínűleg van egy bizonyos türelmi idő, remélem, ez elég lesz ahhoz, hogy elhelyezkedj.

Nálunk is nagy leépítés van most, remélem, senkinek nem lesz ilyen problémája. Nagyon rossz világ van, egyre rosszabb.

2012. nov. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!