Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez hisztinek minősül? Nem...

Ez hisztinek minősül? Nem tudom mihez kezdjek vele. Részletek lent.

Figyelt kérdés
23 hós a lányom, és ha nem kapja meg azt a tárgyat, amit kér (ezerszer elmondja, hogy azt kéri), sír. Rendesen sír (és semmi más), mint akit nyúznak, esetleg közben még mondja, hogy kéri azt a tárgyat. Hiába magyarázom többféleképpen, miért nem adhatom oda. Most ez kínzás a részemről, vagy hagyjam sírni? Legtöbbször bezzeg engedek neki, mert nem bírom hallgatni :(

2012. nov. 25. 18:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A kulcsnál és a bérletnél is érzi Rajtad,hogy fontos dolog,talán azért akarja elkérni. A türelmetlenségeden erőt kell venned és kezelni ezt a helyzetet,a saját nyugalmad érdekében (is)! Javaslatom,hogy nyugodt higgadt,de határozott hangon beszélj Vele és magyarázd el Neki,hogy nem gyerek kezébe való ez vagy az,tedd mindezt úgy,hogy leguggolsz hozzá face to face.De innentől kezdve egyszer se add Neki oda a tárgyat,mert akkor mindig ki akarja valahogy majd kunyizni.Légy következetes és akkor megtanulja és nyugodt harcmentes életetek lesz.:) Ha látod az eredményt Te is türelmesebb leszel,ha Ő (be)látja,hogy mire számíthat,nem lesz akadékos sem.:) Sok sikert!
2012. nov. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
én is így gondoltam és terveztem, a tanácsok hatására is :) Köszi a válaszokat
2012. nov. 30. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!