Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 évesem Monster High babát...

6 évesem Monster High babát szeretne karácsonyra, megvehetem neki?

Figyelt kérdés

Már tavaly is ott sündörgött a boltban körülöttük. Akkor nagyon elleneztem. Most viszont olyan édes volt, nézegette az egyik katalógust, odajött, és mutatja, anya, tudom, hogy úgysem kaphatok soha ilyet, de ugye milyen klasszak? És láttam rajta a sóvárgást... Szóval elbizonytalanodtam, és megnéztem magamnak alaposabban ezeket a babákat. Némelyiknek egész helyes a pofija, nem is olyan rémesek. Szóval eltanakodtam, talán megkaphatná... De van egy 3 éves húga is, aki tuti szintén játszana vele.


Amire ki akarok lyukadni, hogy nagyon gáz ilyen rém babát adni ilyen kicsinek? A háttér sztorit nem ismeri, nem látott még soha rajzfilmet (én is csak a neten egyet, kiváncsiságból)

Nem vagyok olyan anya, aki elvből nem enged barbizni, nekem is volt, a lányaimnak is, igaz, eddig nem nagyon babáztak, a nagyobbik mostanában kezd velük foglalkozni, öltözteti, fésülgeti.


2012. nov. 27. 15:11
1 2
 11/14 monsterhighfan válasza:
A gyerekeknek 6 éves kortól lehet megvenni külömben a kezét vagy tartozékait lenyeli!e ha a gyerek már van 6 éves és ez a szíve vágya akkor bátran ajánlom a babaát!!!
2012. dec. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
4 éves kortól általában már nem fenyeget ez a veszély, 6 évesen meg pláne, hogy megegye a játékot...
2012. dec. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
50%
Ne vedd meg , csak porfogó a polcon nem lehet vele játszani sem. Inkább vegyél neki rendes babát. Higgy nekem.
2013. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ha szeretné akkor vedd meg neki, nekem is vannak, nagyon klasszak a mesékben sincsen semmi gáz, szerintem azt is nézheti
2013. aug. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!