Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bilireszoktatás ebédlőasztal...

Bilireszoktatás ebédlőasztal mellett?

Figyelt kérdés

Tesómék gyereke most tanul bilizni.

De csak vasárnap vannak nálunk, ebédre.

És így az ebédlősztal mellett álltak neki kakiltatni a két és fél éves gyereket. És örülni kellett neki, hogy milyen ügyes.

Ez elfogadott dolog? Más is így csinálja?

Szerintem elég undorító volt.

Nem az, hogy szag, vagy látvány vagy vmi.

Csak így a helyzet, hogy mi eszünk, a gyerek meg ott sz**rik.

Amúgy szeretem őket, meg minden, csak ez elég fura volt.


2009. aug. 17. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre mit mondjak. Én a bilire szoktatást ha odaérkezünk mindenféle képpen a fürdőszobában lesz a bili. Hát elég kínos lehetett ne is haragudj.
2009. aug. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Háát, nem tudom otthon is így megy e náluk, de jobb ha nem szokik hozzá a gyerek ehhez. De ha csak egyszeri alkalom volt mert épp ott voltatok az asztalnál, sztem nem olyan gáz.
2009. aug. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem sz+runk oda ahol eszünk. Azért van a fürdőszoba, vagy külön wc helyiség. Már az elején illő lenne megtanítani szegény gyereknek.
2009. aug. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég gáz...

Legközelebb előzd meg,mikor látod mi készülődik,finoman add értésükre,hogy ez így nem éppen frankó.

2009. aug. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lehetsz benne hogy nem marad így.Tanulós időszak.Szerintem a szülők nem is vették észre a nem megfelelő helyszínt.El voltak foglalva a sikeres hadművelettel.
2009. aug. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát a gyereket nem árt rászoktatni arra,hogy nem az ebédlőben,hanem a főrdőszobában,a mellékhelységben kakilunk..én biztos szóltam volna,mert az egy dolog ,hogy gusztustalan,de nehogy már ezt szokja meg a kicsi
2009. aug. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez csak neked volt furcsa, a szülőknek nem, hiszen egy anyuka hozzá van szokva, hogy bárhol, bármikor (akár ebéd közben is) előfordulhat, hogy kakit kell pucolnia... Persze lehettek volna figyelmesebbek, rájöhettek volna, hogy másnak ez nem megszokott.

Szerintem egyébként nem gáz, ha eleinte nem kizárólag a fürdőben, wc-ben bilizik a gyerek. Az ismerkedés, próbálkozás időszakában ez még oké. Aztán ha szobatiszta lesz, úgyis a wc-re is rászokik és akkor már természetes lesz neki a helyszín. (legalábbis az én lányom így volt)

2009. aug. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy csak egyszeri alkalom volt.Ha megint ezt akarják csinálni nyugodtan szóljál,hogy nem itt kéne.Én biztos szólnék,a saját gyerekemet se így fogom bilizteteni arra van megfelelő helyiség,mert mint ahogy írták is nem ott kéne kakilni ahol a többi eszik!
2009. aug. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Fogd meg a bilit és vidd be a wcbe. Mond a gyereknek, hogy ez ide való. A szülőkkel meg ne törődj, mit szólnak, közöld, hogy nálunk a fürdőben van szarás és kész. Ha nem tetszik, az Ő bajuk, de ne a gyerek szívjon, hogy ekkora hülyeséget tanul meg.
2009. aug. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

ma is ezt csinálták:S

hát ez nagyon undorító.

még jó, hogy háttal ültem, mert biztos behányok.

így is felfordult a gyomrom.

mi a rákért nem lehet bemenni a fürdőszobába?

2009. aug. 30. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!