Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bilireszoktatás ebédlőasztal...

Bilireszoktatás ebédlőasztal mellett?

Figyelt kérdés

Tesómék gyereke most tanul bilizni.

De csak vasárnap vannak nálunk, ebédre.

És így az ebédlősztal mellett álltak neki kakiltatni a két és fél éves gyereket. És örülni kellett neki, hogy milyen ügyes.

Ez elfogadott dolog? Más is így csinálja?

Szerintem elég undorító volt.

Nem az, hogy szag, vagy látvány vagy vmi.

Csak így a helyzet, hogy mi eszünk, a gyerek meg ott sz**rik.

Amúgy szeretem őket, meg minden, csak ez elég fura volt.


2009. aug. 17. 21:27
1 2
 11/12 anonim válasza:

Szerintem akiknek már gyerekük van, nem tartanak semmi mást fontosnak, és nem igazán figyelmesek másokra, ez azért történhetett. Figyelmetlenség. De elég gáz.

És egyetértek Al Bundyval is, a közterületen való szoptatás ugyanilyen. Én lány vagyok, de szerintem az is gáz, ha egy idegen nő előveszi a buszmegállóban a melleit. Brrrrr...

2009. szept. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

ok, sajna az utolsót nem bírom szó nélkül hagyni. Valóban, az ebédlőben, a kaja mellett nem kaksizunk. Főleg nem másnál. Abszolút gáz. DE: a szoptatás más. Te még nem ettél a buszmegállóban? Te nem emlékszel, kicsim korodból, hogy ha éhes vagy, akkor most vagy éhes, nem 1 óra múlva majd otthon???? Egy bébivel ez nem így működik. Ha már nagyobb igen, de míg csak szopizik, addig sajna nem. Sokszor szoptattam nyilvánosan, akár utazás közben is, mindig megértőek voltak velem, igaz, mindig letakartam magunkat.

Sajnálom, ki kellett mondanom.

egy épp bilire szoktató anyuka.

2011. máj. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!