Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen lázcsillapítót adhatok...

Milyen lázcsillapítót adhatok FELVÁLTVA a Nurofen sziruppal?

Figyelt kérdés
4,5 éves a lányom és és a kúpot már nem engedi beadni, a hűtőfürdő nekünk hatástalan volt. Esetleg Panadol szirup?
2012. nov. 30. 10:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha nincs otthon sterimar, csinalhatsz is hazilag. 2 deci vizbe oldj fel 1 mokkaskanalnyi tengeri sot, tedd vmibe, ami permetez es kesz is.
2012. nov. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Az èn 4,5 èvesem is beteg. Pont ahogy nàlatok,ő sem engedi a kúpot ès a fürdő semmit sem èr. Nekünk is algopiryt adott a dokinèi, igaz ampulla formàjàban, de mehet helyette egy gèp tabletta is. Ezt követheti a nurofen majd a panadol.

Orràba a tengervizes spray, vagy aloe vera spray a legjobb!


Jobbbulàst

2012. nov. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Fèl tabletta akart lenni
2012. nov. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszi 12-es a tanácsot. Most megpróbálom a nurofent váltogatni a panadollal. Utóbbit még sosem szedtük, hátha hatásos lesz. Bár a gyógyszerészünk nagyn letorkolt, mikor azt mondtam neki, hogy olyat adjon, amit váltva lehet adni a nurofennel.... olyan nincs, hogy találok ki ekkora baromságot.... na de akkor mindenki rosszul csinálja??????? Már nem tudok mit kitalálni, hogy megindítsa az orrát, már inhaláltunk kamillával, fújtam orrsprét, kentem mentolossal, adtam sinupretet(homeos) de eddig semmi. Na jó ezt nem mind közvetlenül egymás után :) már csak annyi ötletem van, hogy beleszagoltatom a borsos zacsiba...
2012. nov. 30. 14:20
 15/18 anonim ***** válasza:
Panadol és Nurofen felváltva lázcsillapításra, nem is értem a gyógyszerészt?? A Sinupretet akartam javasolni, 3x 15 csepp, persze eltelik 1-2 nap mire elindul.
2012. nov. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszi keves utolsó, én rendszeresen használom neki a sinupretet, de nem tudom a bioparoxal együtt mehet-e (ezt a dokinő írta fel orrba fújós, bár 2 nap alatt semmi hatást nem vettem észre vele) meg zinnatot kaptunk piros torokra.
2012. nov. 30. 15:41
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha van esetleg otthon tormád, akkor reszeld le, az szépen megindítja az orrát. Illetve nekem az ügyeletes doki azt mondta, hogy magas láznál, ami náálunk sajnos sokszor előfordul (39-40), és ilyenkor sokszor nem tudjuk semmivel levinni, azt mondta, hogy nyugodtan adjak neki az előírt adag 1,5 szeresét. Nem 5 lm adok neki, hanem 7-et például. De én általban panadollal és catflammal váltogatom neki. Jobbulást nektek. Illetve este próbálj meg az ágya mellé tenni egy tálba apró darabokra vágott hagymát tenni.Büdi, de hatásos.
2012. nov. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszi 17-es kipróbálom ezt a hagyma dolgot, tormám sajnos nincs itthon.
2012. nov. 30. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!