Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 - 2,5 - 3 éves kisfiadnak...

2 - 2,5 - 3 éves kisfiadnak mit veszel ajándékba vagy mostanság mivel játszik?

Figyelt kérdés

2012. nov. 30. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:

2 éves kisfiam legó duplót kap a nagyitól,olyan nagy dobozosat,szerintem valami alap összeállítás lehet,meg vödrös színes építőkockát.Mi barkácskészleten gondolkodunk,de még nem néztem szét.Autót is biztosan kap,azokat nagyon imádja.

Mostanában szeret könyveket lapozgatni,meg golyóvezetővel játszani,meg persze autózni :)

2012. nov. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 2,5 éves a fiam, nálunk már megvan az ajándékok 90 %-a.

Tőlem: Hot Wheels autópálya dinos, pont azért , mert olyat akartam amit lehet bővíteni+Elefun lepkefújó társasjáték+fakopáncsos horgász"tó"

Tesómtol: távírányítós autó+helikopter

Anyumtól: dobszett, puzzle

Apumtól: mentőautó ami hangot ad zenél, hordágy , emberke van hozz, nyitható minden ajtó+ bob a mesteres gyurmaszett

Anyósoméktól: szines mágnestábla+rendőrautó

Sógoromtól: ezt még nem tudom

Ex sógornőmmtöl: valamilyen utépítéses szett, markolóval, betonkeverővel


Amivel szeret játszani: lego, konyhája, szétszerelehető helipoter van hozz elemes csavarhózó, és azzal lehet a csavarokat kiszedni, imádja, mindenféle autók.

Ezek jutottak eszembe.

2012. nov. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az enyém 28 hónapos lesz Karácsonykor.

Már vettem neki egy Lego Duplo rendőr autót.

Repteres szettet: kb. 30 cm a repülő, hangot ad, hozzá 3 féle autó (csomagszállító…).

Még nézegetek neki egy nagy tűzoltóautót (szintén elemes), könyvet, fürdős játékot (kádra, csempére ragasztható autós puzzle).

Őt most leginkább csak az autók, járművek kötik le.

2012. dec. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!