Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Készítettetek adventi naptárat...

Készítettetek adventi naptárat gyermeketeknek?

Figyelt kérdés

Az enyém elkészült, ma este nagy nehezen :-)már meg is pakoltam. jó sok munka volt vele.

Párom azonban nem volt túl lelkes, azt mondta hogy senki nem készít adventi naptárat, maximum megveszi a boltban a készet, vagy még azt se.

De szerintem ez nem igaz, biztos sokan csinálnak még, szóval ti csináltatok? És ha igen akkor milyet?


2012. nov. 30. 22:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mi is csináltunk a férjemmel a 21 hós kislányunknak. Joghurtos poharakat gyűjtöttük és abba raktuk az ajándékokat. Karácsonyi csomagolóval csomagoltuk be szaloncukor alakúra. A konyhába raktuk fel a polc alá hosszabb-rövidebb szalagokkal. Nagyon jól néz ki! Kár h férjem nem látta reggel az ámulatot a kislányunk arcán :) Elmagyaráztam h mi ez, és már ő mondta, hogy ezzel várjuk a karácsonyfát :D Majd este bontjuk ki az elsőt, mikor már Apa itthon lesz. Lehet holnaptól nehezebb dolgom lesz vele, ha már konkrétan tudja, hogy ajándék van benne :) Eddig nem zaklat h bontsuk ki őket :P
2012. dec. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
21 hónapos a lányom is, mi ebéd után bontottuk ki az elsőt. Szaloncukor volt benne, meg hajgumi. De nem akarja azóta sem ki bontani a többit. Vagy megértette, vagy vár a megfelelő alkalomra. :D
2012. dec. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi sok évvel ezelőtt vettünk egy fenyőfát, ami alatt 24 kinyitható ajtajú fakkocska van, mindezt egyben, fából, szépen lefestve. Vannak hozzá kis felakasztható figurák, amiket a saját fenyőfájára kell felakasztani, ezeknek megvan a helye.


Az első gyerek örült neki, aztán a második is, de a 24 osztható hárommal,így a harmadiknak is ebbe vannak a kis ajándékok. Sajnos most már 3-nak kell beleférni, de úgyis tudják, hogy csak apróság fér bele.


A nejem meg is jegyezte, hogy milyen jó, hogy a 24 osztható hárommal (minden nap máson van a sor a kinyitásban)! Váratlanul megjegyeztem, hogy 4-el is, de erre olyan szidást kaptam, alig bírtam a testi épségemet megmenteni! :o) Persze vicc volt és bevette! :o)


Van róla fotóm! Sajnos teljes képet nem találtam róla - bocs, a gyereket levágtam róla:


[link]


43F

2012. dec. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Örülök neki, hogy ennyien készítettetek adventi naptárat :-) az utolsó is nagyon tetszett, néggyel tényleg osztható a 24 , de öttel már nem ;-)

Eddig az én kislányom (másfél éves) is meg bírta állni, hogy mindegyiket kibontsa. Én tölcséreket készítettem és felakasztottam az ágy fölé két sorban. Az első tölcsérben marcipán bonbon volt, nagyon örült neki :-) Ma reggel nem akart átöltözni, mondtam neki hogy utána kibontjuk a következő tölcsért, már jött is mint a kisangyal :-)

2012. dec. 2. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!