Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » TÉLAPÓ! Kislányom 4 éves nem...

TÉLAPÓ! Kislányom 4 éves nem mehet oviba igy lemarad a készülődésről?

Figyelt kérdés
Ötleteket várnék amit együtt megcsinálhatnánk.Köszi
2012. dec. 1. 17:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez a helyzet. Kíváncsi vagyok a válaszokra.

Nálatok miért nem mehet?

2012. dec. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Szia.Második hete köhög , igazából én tartom vissza mert csak zavarná a többieket az anyukák véres szemmel néznének. :) Orvos szerint mehetne.Nálatok?

Ja és a neten én nem találtam jókat hátha valaki igen.

2012. dec. 1. 17:22
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

- Hú... mi anyuval minden évben készítettünk valamit. Pl. sógyurmából tök jó dolgokat lehet készíteni. Pl.: karácsonyfadíszt (ki is lehet festeni).

- Vagy mézeskalácsot is süthettek, ő is megpróbálhatja szaggatni, hintheti cukorkával.

- Készíthettek a mikulásnak sütit, meg karamellás tejet mint a filmekben.

- Lehet netről nyomtatni nagyon jó kis mintákat. Te kivágod és kiszínezitek. Fel lehet vele díszíteni a lakást.

- Amúgy én lehet bemennék az oviba megkérdezni, hogy ők mit készítenek mikulásra, mert azt otthon Te is meg tudod vele csinálni és akkor nem marad le semmiről :)

2012. dec. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Amióta jár (szeptember) folyton beteg, most is köhög, és remélhetően napokon belül megszületik a testvére, ezért sem akarom mostmár, hogy menjen. Az ovis betegségek kiütik a családunkat hetekre:(

Sajnálom, hogy nem mehet nagyon, de nem szeretném, ha megint 3 hétig nagyon beteg legyen.

2012. dec. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
pucoljatok csizmát, készitsetek piros zoknikból adventi naptárat, süssetek mikulás váró sütit, paírból is lehet jó kis mikulásos díszeket csinálni
2012. dec. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Szuper ötletek,ilyeneket mindig készítünk. Lehet nem volt elég konkrét a kérdés.Én olyan ötletekre lennék kíváncsi amit papírból lehet készíteni,kivéve színezés mert az mindennap meg hatszor ;)
2012. dec. 1. 17:29
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha az orvos engedi, vidd be.
2012. dec. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

mi anyuval készítettünk otthon sódíszeket,szaloncukopapírból virágot,mézeaskalácsot

ám legfontosabb lenne a betegségek megelőzése,énis nagyon beteges voltam,havonta volt felsőlégúti megbetegedésem,de mióta járok úszni,azóta még sosem volt semmi bajom,az úszás immunerősítő,az ilyen sokat betegeskedő,gyenge immunrendzserű gyerekeknek ajánlott

2012. dec. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Vágj ki nagy csizmát papírból, fessétek ki.

Tanuljatok énekeket,mondókákat.

Rajzolj egy lapra télapót, hóembert, fenyőfát stb, parafadugót nyomd festékbe és azzal nyomdázzátok, színezzétek ki a mintát.

Só-liszt gyurmázás.

Levélírás a télapónak.

Tesco stb újságból képek kivágása, hogy mi legyen a Télapó puttonyába.

Meseolvasás télapóról, rénszarvasról

2012. dec. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nekem kicsi fiam van de már 2,5-és most 3,5-évessen süt velem .Most pl mézeskalács sütiket .,díszeket,levél szedés szárítás stb,.
2012. dec. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!