Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mióta kórházban voltam nagyon...

Mióta kórházban voltam nagyon anyás a lányom, hogyan bízhat meg bennem újra?

Figyelt kérdés
lányom 16 hónapos lesz a napokban. 2 hete kórházba mentem sürgősséggel, s akkor csak bevittük tesómhoz, s eltűntem 3 napra. mióta hazajöttem, egész nap csak anya kellene neki, s már ha apa veszi fel akkor is sír. miben segíthetek neki, hogy újra bízni tudjon bennem, hogy nem megyek el?
2012. dec. 4. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sokat foglalkozz vele, és mondd neki állandóan, hogy hova mész, mit csinálsz. Ölelgesd. De azért légy határozott, nyugis, hogy átvegye a rezgéseket, és megnyugodjon.
2012. dec. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Idő kell neki, hogy megnyugodjon. Ha még nem voltál távol ennyi időt tőle, ez túl sok volt elsőre.

Szeretgesd, légy vele sokat, öleld, puszild, hogy érezze, ő a világ mindenség és beszélj hozzá sokat, mennyire hiányzott és milyen jó hogy újra együtt vagytok.

Idővel helyreáll a lelke.

2012. dec. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. dec. 5. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!