Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vinnéd így bölcsibe? Betegség

Vinnéd így bölcsibe? Betegség

Figyelt kérdés
1 hónapja bölcsis, pénteken a bölcsiben belázasodott, hazaküldték. pénteken voltunk orvosnál, kiadta a papírt, hogy hétfőn mehet bölcsibe. vasárnap este volt utoljára láza, ezért bölcsibe nem vittük hétfőn, vissza dokihoz. most van igazolásunk, hogy holnap mehet már közösségbe. de még folydogál az orra és még köhög, hurutosan. annyira már nem beteg, hogy visszavigyem orvoshoz, de az újabb igazolás miatt gondolom vissza kellene vinni. gyógyulgat, de még nem gyógyult meg. még a szabimat töltöm, elvileg itthon vagyok, maradhatna itthon. indokolatlanul itthon tartani viszont nem szeretném. nem tudom, mit tegyek. hétfőn 11-ből 4 gyerek volt a csoportban, mind légúti beteg. ma nem tudom, milyen a létszám.
2012. dec. 5. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vinném már a héten! Gyógyuljon meg teljesen, mert csak megint vissza esik!
2012. dec. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha otthon vagy,szerintem ne vidd. Nem lenne indokolatlan.
2012. dec. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell eldönteni, te látod mennyire súlyos.

A fiam múlt héten itthon volt, hétfőn vittem ismételten, ma reggel már folyt az orra. Erről ennyit. Viszont annyira "elszokott" a bölcsitől, hogy sír ismét, nem akar aludni stb.

Nehéz dió.

2012. dec. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
így én sem vinném, otthon gyorsabban meg tud gyógyulni. Az szerintem nem számít, hogy az igazoláson lévő dátumhoz képest pár nappal később viszed, csak hamarabb nem lehet.
2012. dec. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem viszem már a héten, úgy döntöttem. bölcsivel megbeszélem holnap, ilyenkor kell-e új igazolás. ráadásul a kajafizetés is a héten volt, arról jól lemaradtunk, azért mindenképp hívnom kell őket. :-(
2012. dec. 5. 16:44
 6/6 A kérdező kommentje:
Attól nem tartok, hogy elszokott a bölcsitől, mert be sem szokott még igazán. 1 hónapot járt már, de még mindig megy a cikrusz, nem is kicsi. csak sajnos szerintem kezdi már elkönyvelni, hogy nem is kell már többet menni, mert péntek óta itthon van és jövő hétfőn meg majd csak legközelebb. hát lesz itt nemulass :-(
2012. dec. 5. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!