Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik a legjobb magzatvédő...

Melyik a legjobb magzatvédő vitamin? Melyiket ajáljátok és melyik mennyibe kerül? Babát szeretnénk. Van olyan amelyik segítenne ebben?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
Igen, a G vitamin.
2010. jan. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Teljesen fölösleges magzatvédő vitamint enni. A magzatvédő vitaminok azon kívül, hogy jó marketinget kaptak és valakinek duzzasztják a bankszámláját teljesen fölöslegesek. Ha valaki rendesen táplálkozik, eszik mindenfélét, nem egysíkúan étkezik, annak semmi szüksége ezrekért ilyen szarokra, ráadásul ezek teszteletlen gyógyszerek, pár éves termékek, amelyeknek a hosszútávú mellékhatása nem ismert.
2010. jan. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem mig nem vagy terhes mindegy melyiket szeded, én gravidát szedtem, mert olcsó.Mi egy évig vártunk a babára.Továbbra is szedtem a vitamint, és elkezdtem inni az áfonyás aloe gél(flp) é skov honapban babás maradtam,akkor az elso 3 honapban ittam+ femibion 800-t szedtem!

Utánna femibion 400at.A 24. héttol már hipp natalt iszok, a vas miatt jobb, meg halolajat szedek.



33 hetes km

2010. jan. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én az elevitet szedtem,soha semmi gond nem volt a vérképemmel.Még vasat sem kellett külön szednem,mert az tartalmazza.2000ft havonta.Szerintem ez a legjobb
2010. jan. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%
17:23-as: Miből gondolod, hogy ez a sok laboratóriumi körülmények között előállított teszteletlen anyag megvédi a magzatodat? Ja, és vajon mitől védi meg? Az egészségtől?
2010. jan. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Grófházy ***** válasza:

a barátom gyógyszerész,és amikor aktuálissá vált ez a kérdés nálunk is,ő egyértelműen az Elevit mellett voksolt.

Mivel maradéktalanul bízom a szakértelmében, azt szedtem.

N

2010. jan. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is Elevitet szedtem terhesség előtt 1 hónappal kezdtem, következő hónapban már nem jött meg a havim. Igen sok benne a vas, ami székrekedést okoz, ezért kb. félidőben áttértem a Gravidára, de azt sokszor kihánytam, így maradt az Elevit.
2010. jan. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Amíg teherbe nem estem, én semmiféle magzatvédő vitamint nem ettem. 3 év próbálkozás után mit veszíthetek alapon 3 hétig méhpempőt ettem, és teherbe estem, pedig abban a hónapban gyógyszereket sem kaptam.

A 12. hétig tervezem szedni a Femibion 800-at, de csak 2 naponta. Utána majd az lesz, amit a dokim és a védőnő mond.

2010. jan. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem szedtem sem a terhesség előtt,sem alatt vitamint.Az orvosom is azt mondta,hogy amire szükség van,próbáljuk meg természetesen bevinni,ne mesterségesen.Ő csak az ikreseknek ajánlotta a plusz bevitelt.Persze ha valami hiány van,azt pótolni kell akár vitaminkészítménnyel is.Ha nem feltétlenül szükséges,én nem ajánlom.Enélkül is egészséges lehet a babád.


5 hós baba anyukája

2010. jan. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Petrusmami válasza:

Szia!

Én 15 hetes vagyok, 5 hetesen kezdtem el szedni az Elevitet, a gyógyszerész javasolta. Aggódtam, mert mindenkitől azt hallottam, hogy nagy babám születik majd tőle... majd kiderül! :) Szerintem, nem árt ha szedsz vitamint, bár milyet! Csak beszéld meg a dokiddal! A barátnőm a Femibiont szedte,abban van omega3 (amit az Elevitből hiányolok), és gyönyörű babája lett! Ha viszont nyáron vagy terhes, mint most pl. én, akkor mázli, mert nyáron sokkal több vitaminban gazdag élelmiszert tudsz venni, mint télen. Én úgy tervezem leállok az Elevittel a nyári hónapokra. Az meg hogy szorulást okoz igaz, a sok vas miatt! De ha este eszel egy kiskanál Tamarisz lekvárt az segít! ;) Nekem is az orvosom javasolta, és hatott! ;)


Problémamentes terhességet, és örömteli babázást!

2012. ápr. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!