Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elevit-Eurovit-Ladeevit,...

Elevit-Eurovit-Ladeevit, melyik a "legjobb" kismama vitamin?

Figyelt kérdés
köszi a véleményeket:-)
2010. nov. 11. 16:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

a Gravida :)

Mert azt a Béres gyártja, a magyar viszonyokhoz megfelelő.

2010. nov. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:

Szia!


Én az Elevitet szedtem, mert a Gravidától hányingerem volt. Sokan dicsérik még a Femibion terhesvitamint.

2010. nov. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
szia.szerintem mindegy.én a femibiont szedtem,de semmivel se jobb,mint a többi.nem volt tökéletes a vérképem +vasat kellet szednem.barátnöm nem szedett semmit mégis jó volt minden véreredménye.
2010. nov. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szia, én elevitet szedtem, mert a többit kihánytam:) egészséges, gyönyörű kislányom született!
2010. nov. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a kislányomnál az első 12 hétben, meg már a "próbálkozás" kezdetétől a Femibion 800-at szedtem, utána pedig a 13. héttől a Femibion 400-at.

Most tervezzük a tesót, így újra elkezdtem a Femibion 800-at. ...de most ha sikerrel járunk, akkor a 13. héttől azt hiszem a Béres Gravidát fogom szedni +Omega 3-at :-)

2010. nov. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

a gravidás vagyok :)

szerintem is tök személyfüggő, kinek mi jön be.

én az első terhességemkor elevittel próbálkoztam, émelyegtem nagyon. (akkor missed ab-m volt)

a lányommal a gravidát szedtem, nem volt gyakran hányingerem, 3-szor hánytam összesen. a vasam meg végig plusszos volt.


hasonlítsd össze az összetételüket. a folsav, vas (magnézium) a legfontosabb. ill. jód is jó, ha van benne, mert Mo jódhiányos.


most néztem meg a pirulapatika honlapján, az eurovit sztem szinte semmit nem tartalmaz. a gravida rajta van, az elevitet az elevit oldalán néztem meg. tök más a kettő összetétele. kérdezd meg a patikusodat inkább :)

2010. nov. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Femibion!

Nekem semmi problémám nem volt vele!Se székrekedés,se hányinger,se hízás semmi!

2010. nov. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szia!Én úgy gondolom,hogy a természetes anyagokból kivont vitaminok jobban felszívódnak,mint a mesterségesen előállított vitaminok.Én Forever Kids multivitamint szedtem.Napi 3X1-et.Semmilyen mellékhatása nincsen.Ezt ajánlom.Plusz van Foreveres folsavtabletta is.Ha érdekel, nézz utána.
2010. nov. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Én még nem várok babát(sajnos)de régóta szeretnénk..

Nekem az orvosom kimondottan a Ladeevit-et ajánlotta,mondjuk nekem már most magas a vérnyomásom,és gyógyszert szedek rá évek óta,plusz van egy kis szívproblémám is,és ezért ajánlotta kimondottan a Ladeevit-et,mert hogy sok omega3 van benne,meg most állítólag ez a legjobb,legkorszerűbb vitamin.Csak egy baja van,szinte sehol sem lehet beszerezni,pedig egy közepes városban lakom.Majd megpróbálom megrendeltetni valamelyik patikában,vagy megrendelem webáruházból.

2010. nov. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Tavaly a Femibion volt a legkorszerűbb.Reklám az egész.:)
2010. nov. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!