Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem akar inni! Mit tegyek?

Nem akar inni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 éves múlt alányom. REggel-este 2,5-2,5 dl tejet megiszik, napközben napok óta alig bírok vele megitatni 2 dl folyadékot. Nem beteg,semmi baja.

Sem tea,sem kubu, sem víz, sem gyümölcslé. Mindenre a válasz, nem,nem kérsz:(

Már rég nem cumisüvegből iszik, két hónapja a csőrösitatót is felváltotta a pohár, nem tudom mit tegek:(


2012. dec. 17. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
adjál neki csörösböl nekem is ugy hajlando meginni elegendö folyadékot,
2012. dec. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
miota iszik iylen keveset? miota pohárra váltotatok? akkor vegyektek olyan poharat amit ö választ lehet könnyebben fog inni igy megfelelö mennyiséget
2012. dec. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, h kicsit piros a torka? Vagy jön a foga? Az én kislányom akkor nem iszik ha ilyesmi van a háttérben. Tudom, h nagyon rossz látni. :(

Ja és nekünk a sportkupakos üveg vált be, ő csak abból iszik!

2012. dec. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem piros a torka, semmi baja, a fogai pedig már mind kinn vannak.


visszaadtam a csőröst, illetve egy kubus üvegből iszogatott tegnap, így legalább megivott 0,5 l teát.


De nem értem, ő kérte a poharat és ő nem akart inni már csőrösből, mi lesz így vele? Mikor tudom visszaszokatni,hogy a megfelelő folyadékbevitel is meglegyen.

2012. dec. 19. 14:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha jól számolom, az összesen 7 deci. Két évesnek nem kevés szerintem.

Gondolom eszik levest, gyümölcsöt, joghurtot, az mind folyadék.


A három évesemmel nem rég kellett 24 órán át számolni, meg a vizeletet is gyűjteni, 9 dl jött össze, de nem mondta a doki, hogy kevés lenne, és ő egy évvel idősebb.

2012. dec. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Denisa W. ***** válasza:
Az én 3 éves fiam sem iszik, esetleg csak kánikula idején, de akkor sem vedel egész nap. Ő is megissza reggel és este a tejet, napközben olykor kér az én teámból, de az nem számottevő. Leves nincs minden nap, ha van, akkor abból összejön plusz 1 deci maximum. Óvodában iszik talán többet. Én is próbálkoztam mindenféle folyadékkal, mindenféle módon- nem iszik többet akkor sem. Ez van. Nem száraz a bőre, fejlődik, pisil 3-4-szer naponta, sajnos nem tudom meginni helyette. De egészséges lurkó, ez a lényeg.
2012. dec. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szia


most láttam a kérdésed.nekünk nagyon bevált,hogy vettünk egy szivószál-szemüveget a kisfiamnak.nagyon élvezi az azzal való ivást.-érdemes megpróbálni

2014. márc. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!