Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki hogy altatja el a 3 év...

Ki hogy altatja el a 3 év körüli gyermekét?

Figyelt kérdés
én kezdettől fogva odafekszem elaszik és ennyi
2012. dec. 18. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
kloroformmal
2012. dec. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Hülyét kapok mikor ilyen kérdéset látok és hallok hogy hogy altatjátok!!

Sehogy lerakom és alszik!!

Altatni 1 éves vagy annál fiatalabb babát kell de nem egy 3 évest!!

Bocsi ha kemény voltam ,nem sértésnek szántam!!

Az első válaszoló csak viccelt remélem!!!üdv egy 4,5 éves kisfiu anyukája és egy 5 hónapos lányzóé!

2012. dec. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2-nek igaza van, leteszed, elalszik, ennyi. Nem kell tologatni, meg gügyörészni. Minden csak szoktatás kérdése.
2012. dec. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Bekísérem a szobájába, betakarom, puszi és kijövök.

Nem altatom. Ő altatja magát.

2012. dec. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Mesét olvasok, és mellette maradok amíg el nem alszik. Én már nem altatnám szívem szerint, de ő még igényli. 4 éves lesz februárban.
2012. dec. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

"Hülyét kapok mikor ilyen kérdéset látok és hallok hogy hogy altatjátok!! "


Aha ja...

Én is így voltam vele anno!Mikor megszületett a fiam nem is kellet se ringatni,se simogatni semmi...ő pont attól nyugodott meg ha békén hagytuk!

Egészen addig míg bölcsis nem lett.Annyira megviselte az Anyától való elválás,hogy olyan szívbemarkolóan tudott este sírni,hogy egyszerűen nemtudtam volna rácsukni az ajtót és mondani neki,hogy akkor is egyedül KELL elaludnod!

Keservesen sírt,húzta a kezem,mondta,hogy Anya gyere,feküdj mellém!És valahogy az anyai radarom azt súgta hogy ez most nem valamiféle hiszti hanem tényleg rám van szüksége és ha akkor nem elégítem ki a vágyát biztos maradandó lelkisérülést okozok neki(amúgy sztem maga a bölcsi is épp elég volt neki!)


Most 2,5 éves de azóta sem bírtam leszokatni,hogy melé kelljen feküdnöm pedig higgyétek el minden de mindenféle praktikát kipróbáltam már!


Szóval kedves kérdező!

Válaszom:úgy altatom 2,5 évesem,hogy melléfekszek!

2012. dec. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ketevesem ágya végén ülök.bölcsikezdés óta az éjszaka második felét hitvesi ágyunkban tölti és így béke van.egyedül sosem aludt el,utál aludni.fél aludni.bölcsiben sem alszik és újszülött kora óta hadakozik ellene :-(
2012. dec. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

fogmosás, pisilés, bebújunk az ágyába mindketten, elolvasok egy mesét (vagy anna peti gergőből 4-5-öt :D), közben megissza a kakaóját, majd kap két puszit, apa is bejön puszilkodni, elmondjuk mennyire szeretjük, milyen ügyes volt a mai napon és holnapi napunk hogy fog alakulni, lekapcsoljuk a lámpát és kijövünk :)

altatni már több mint 2 éve nem kell :)

2012. dec. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, az én fiam is ellenpélda arra, hogy csak 1 éves kor alatt kell altatni a gyermeket. Melléfekszem az ágyban, mesélek és addig ott vagyok mellette, míg el nem alszik. Így szokta meg, mert így alakult ki. Így szoktattam. Az én hibám, vagy nem hibám, nekem nem nyűg.
2012. dec. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!