Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mikortól altatja pizsamában...

Ki mikortól altatja pizsamában gyermekét?

Figyelt kérdés
Eddig badyban és rugdalózóban aludtunk éjszaka. Szerettem mert a lábán is volt valami. De sajnos mostanra kinőtük a rugikból is a legnagyobb méretet. Most át kéne térnem pizsire. De a lába akkor ki lesz. Vagy húzzak rá zoknit? Ki mikortól altatja pizsiben? Azt hittem addig kihúzuk még szobatisztává nem válik, de nagy növésűek vagyunk.
2010. jan. 3. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lánykám 11 hónapos és 76 cm, ősz óta nem hordunk rugdalódzót. Egy ideig a tesco-s végig gombos rugiban aludt, de utál öltözködni, és meguntam a reggeli harcot. Ezért éjjel hosszú ujjú body-ba, harisnyába és egy zokniba alszik. Nappal már csak a tréning nadrágot kell ráadni, meg ha kell akkor egy pulcsit.
2010. jan. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 16 hónapos, már 4-5 hónapja pizsamában alszik. Ja! És még a takarót se viseli el magán ( a hálózsákot pláne nem!) Éjszaka sosincs 18-19 foknál melegebb nálunk, mégse volt még sosem beteg! Ha te félted, hogy megfázik, adj rá zoknit!
2010. jan. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én polárpizsit adtam rájuk,az még 92-es méretben is van talpas,de talán nagyobb méretben is.Nagyon aranyosak vannak.
2010. jan. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

10 honapos kislanyom nehany napja rendes pizsibe alszik,zokni nelkül.Nem fazik meg,a labfeje mindig meleg,a szobaba megy a fütes.

Mar en sem gyözöm sem vasarolni,sem pedig raadni a rengeteg rugit...

2010. jan. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én picúrom elég nagy baba és már 4 hónapos kora óta alszik pizsibe,mi a 74-es pizsit veszük és szereti!amugy 6hónaposak vagyunk
2010. jan. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az en fiam most lett 13 honapos, de majusban volt rajta utoljara rugdalozo, tehat hat honaposan, ejszakara sem adtam mar ra. Vagy bodyban es vekony halozsakban aludt (kanikulaban csak vekony halozsakban), vagy pizsamaban. Nyaron vettem neki rovidnadragos, polos pizsit. Amiota huvosebb van hosszu ujju bodyban es vastag halozsakban, vagy hosszu ujju bodyban es pizsamaban alszik. Zoknit nem szoktam raadni, mert akkor is lehuzza, ejszaka nem viseli el magan.

Hozzateszem, hogy az en fiam nagyon nagy novesu (most mar 92-es cuccokat hord), nyar elejen is nagy volt mar, raadasul hat honapos kora utan felallt, olyan "nagy fiunak" tunt mar, emiatt nem tetszett mar rajta a rugdalozo nekunk, a laban is folyamatosan huzodott, amikor felallt. Ugyhogy mi ezert csereltuk le a nappali es ejszakai rugikat pizsamara es melegitore ilyen hamar.

2010. jan. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én pici fiam kb. 1-1,5hónapos korától éjszaka hálózsákban alszik, egy patentos trikóba (body) és zokniba, ha vékony a hálózsák, akkor betakarom, ha vastag, akkor nem használok takarót. Este fürdés után kapja meg ezt az alvó ruhát, és reggel olyan 7-8között eszik, attól függ, h este a fürdés mikorra jön ki (8-9felé), (persze ő még eszik 3-4óra felé éjjel), és etetés után pelus csere, pici torna és utána a "játszó ruhába" öltöztetem fel.

Szerintem ez is segíthet abban, hogy tudja már reggel van. Mert előfordul ám, hogy még nagyon fáradt vagyok reggel, és aludnék még, és látom, hogy ő is fáradt, akkor nem öltöztetem át, hanem lefektetem még aludni, és ha alszik a következő etetésig, akkor következik ez a megszokottság, ha pedig hamarabb kel, és már uncsi neki az ágyban, akkor jön a megszokott pelus csere, torna, és átöltözés.

Szerencsére az öltözéssel nincs gond.

2010. jan. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!