Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Altatja valaki mágneses...

Altatja valaki mágneses derékaljon gyermekét?

Figyelt kérdés

Lehet,hogy most tök h....-nek fogtok nézni,de gondoltam rákérdezek hátha van valakinek tapasztalata.

Tegnap vettünk egy medifit alvásrendszert,ahhoz kaptunk egy plusz garnitúrát.Azt mondták,hogy kicsi gyermek alá (23 hós) is nyugodtan oda tehetjük,csak pozitív hatása van,nagyon jó az immunrendszer erősítéséhez és az alvásproblémára is.Persze minden eladó,meg reklám,ezért kérdezem,hogy esetleg valaki használ-e ilyet a babájánál,vagy hallott-e már róla-kisfiam nagyon rossz alvó egyébként.

Ti kipróbálnátok egyébként?

Ő lenne az egyébként: [link]


2011. máj. 26. 07:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy babáknál használható-e?

Én régebben vettem ilyen mágneses ágyneműt,bár nem ezt a márkát. Semmi hatása nincs sem nálam,sem a család többi tagjánál. Csak reklám az egész.

2011. máj. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azt mondták,hogy használható babáknál is.

Hát,az jó lesz ha nem használ semmit,ahhoz baromi drága.

Barátnőm édesapjáéknak van,őt a tolószéktől menti már 10 éve....de akkor ez is zsákbamacska....

2011. máj. 26. 07:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy ezt mondták... nagymamám vett magának ágyneműt, amihez adtak szintén, és az övére rá volt írva, hogy 14 éves kor alatt nem javasolt a használata.

Én a helyedben inkább dokit kérdeznék erről.

2011. máj. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ez egyre jobb lesz:(((((
2011. máj. 26. 07:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is van, de nem ez a márkájú. Nekem is nagyon jót tesz, de a férjem pl. nem érez semmilyen pozitív hatást, igaz negatívot sem. Jobbat alszik, ennyi.

Nekünk is azt mondta az eladó hölgy, hogy kisgyerek alá is lehet nyugodtan tenni, de mi sem merjük.

2011. máj. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nincs ráírva, hogy gyerek is használhatja, akkor ne tedd a gyerkőc alá, rá kellene írniuk, ha így van.

Az eladó bármit mondhat, neki ez az érdeke...

2011. máj. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is van, de terhesen sem mertem használni, és gyerekek alá sem tettem. Valahol olvastam, hogy nem szabad.
2011. máj. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!