Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van akinél délutáni alvás...

Van akinél délutáni alvás után jön a Jézuska?

Figyelt kérdés

Nagyon agyalok, hogy mikor kerüljön az ajándék a fa alá. Egy játékkonyhát kap, ami elég nagy dobozban van. Nálunk mindig a vacsora után jött a Jézuska, ezt szoktam meg. Most is így csinálnám, de nem tudom hova rejtsem addig az ajándékot és hogyan csempésszem a fa alá, amikor már ébren van. Jelenleg a pincében van. A fát akkor díszítjük, amikor délután alszik. Az úgy jó ha felkel és meglátja a fát és egyből alatta az ajándékot? Legalább többet tud vele játszani estig.

21,5 hós


2012. dec. 21. 14:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nálunk is ébredés után jön a Jézuska de most csak a fát hozza és rá a fényeket,tavaly ugyanis annyit játszott hogy enni nem akart egész délután,igy most a vacsi után ami korán lesz,utána jön a Jézuska,mégpedig úgy hogy együtt vacsizik mindenki nálunk anyós anyukámék,tesóm,nagy fiam,aztán vacsi után apa kiviszi megnézni a csillagokat,imádja nézegetni őket,meg kint a karácsonyi fényeket,addig mindenki ajándéka ott lesz a fa alatt,mire feljön a Jézuska már elment,és mindenki ajándéka ott lesz,nem csak az övé.
2012. dec. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Igen, nálunk is így lesz. Délután 3-4 körül ébred fel a kislányom az alvásából, addigra már fel lesz díszítve a fa és alatta az ajándékok.

A fő ajándék nálunk is babakonyha lesz (másfél éves). Mi készítettük, már nagyon várom hogy mit fog hozzá szólni! Nem kell összerakni mert már eleve össze van, viszont vettünk kis edényeket is hozzá és azt szeretném bepakolni, hogy kompletten tudjuk átadni neki.

2012. dec. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
tavaly még így volt.most viszont a fejébe vette,hogy nem alszik ebéd után.így ma éjjel díszítjük a fát,meg az ajándék is odakerül,hogy 24én egész nap játszhasson vele.ugyanis másnap elutazunk.és a nagy kedvencet,favonatot hoz a jézuska.
2012. dec. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nálunk ma 23-án délután jön anyósom, az ajándék már itt van (én vettem meg, remélhetőleg azért csak kifizeti, ha már az ő ajándéka, de ugye "elfoglalt" nyugdíjas és nem ér rá ajándékot venni meg csomagolni, csak a másik kicsinek)

Így lesz ma délután is ajándékozás, utána nagyi megy vissza a szeretője családjához (ott a másik kicsi), nem is szokott velünk karácsonyozni sosem. :( Egyenlőre fogalmam sincs, hogy megint mit mondjak a lányomnak, a nagyi miért csak 10-15 percre jön idén is, miért nem ünnepel velünk soha semmilyen alkalomkor. :( :( :(


A fát 24-én alvásidőben díszítjük fel apukával, mire felébred a kislány már az ajándék is alatta lesz. Estig tud velük játszani. 25-én utazunk szüleimhez (apukám daganatos beteg így mi megyünk), 26-án férjem nagyobbik "maradék" családjához utazunk. Nagyon várnak már mindenhol. :)

2012. dec. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!