Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hozzátok a Jézuska hozza a...

Hozzátok a Jézuska hozza a karácsonyfát v. együtt díszítitek?

Figyelt kérdés
Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
2012. dec. 24. 12:41
1 2
 1/12 MacsekCicus válasza:
a gyerekek ha már tudják az igazat akkor természetesen eggyütt de ha nem akkor izgalmasabb ha a Jézuska hozza
2012. dec. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Együtt díszítettük fel tegnap este. Tavaly is együtt díszítettük már. Most 3,5 éves.
2012. dec. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Együtt! Az ajándékot hozza a jézuska.
2012. dec. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
4,5 és 3 évesek. minden évben együtt díszítünk(imádják!), az ajándékok viszont meglepiként kerülnek a fa alá mire felébrednek a délutáni szunyából.
2012. dec. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap délután együtt díszítettük fel és ma titokban a Jézuska alárakja az ajándékokat. 3 éves a lányom
2012. dec. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Együtt díszitették délelőtt az apjával amíg én főztem. Most alszik, ha felkel, akkor jön a Jézuska.


2,5 éves kislány anyukája


Boldog Karácsonyt!

2012. dec. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi is együtt díszítettük ma ebéd előtt. Most alszanak, és ha felébrednek ott lesz a fa alatt az ajándék, amit a Jézuska hoz.

Oviban, bölcsiben is közösen díszítették, az előző években is így tettük.

3 és 5 évesek a gyerekek.


Békés, Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

2012. dec. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
fát én hozom de fel disziteni este a férjemel szoktuk miután a gyerekek elaludtak este és nálunk az angyalka hozza az ajándékokat.
2012. dec. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jézuska hozza a fát, mi meg egy kicsit közösen átrendezzük.
2012. dec. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kisfiam szeptemberben volt 3 éves. Közölte velem, hogy: "Anya, tudom ám, hogy a karácsonyfa fent van a padláson egy dobozban. Hozzuk le, és díszítsük fel!" - így nem álltam neki kamuzni, hogy a Jézuska hozza a fát. :) Így együtt díszítettük egy részét, majd az ebéd utáni szunyája alatt befejeztem, és a Jézuska is azalatt meghozta az ajándékokat. Drága kicsikém megkérdezte alvás után, mikor felébredt, hogy Anya, ugye adtál a Jézuskának muffint, és ugye tettél rá neki habot, és szórtál rá cukorkákat is? :)
2012. dec. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!