Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves kisfiam éjjel-nappal...

4 éves kisfiam éjjel-nappal csak édességet enne, pedig nem erre volt szoktatva. Olyan, mintha függő lenne. Van valakinek még ilyen problémája?

Figyelt kérdés
Persze az oviba eszik rendesen kaját, de otthon meg van amikor egyáltalán nem eszik, van amikor meg annyit, hogy nézni is rossz (ez ritkábban). megvonni nem akarom tőle az édességet, próbálom csökkenteni neki az adagokat, de normális dolog ez? Lehet, hogy ez egy korszaka?
2009. aug. 24. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy 22 éves ismerősöm egészen 6 éves koráig ugyanúgy volt mint a te fiad,SŐT,neki volt olyan hogy ha nem volt otthon csoki akkor nem is evett semmit inkább egész nap,volt,hogy ez ment egy hétig szinte.Nem tudtak vele semmit sem csinálni pedig tapasztalt anyja volt hiszen már a 2. gyermeke volt ő.Mégis él és virul,reméljük a fiad is kinövi,mert ahgy ismerősöm elmondta elég kellemetlen és bosszantó ez az időszak,öbb mint bosszantó...
2009. aug. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ez azért van, mert amit az oviban esznek a gyerekek... az semmit nem ér! Én nem is hagyom ott ebédig a gyerekeket. Próbálj neki csokis-egészségeset adni! pl.: győri (már amennyire egészséges), nutellás alma, stb...

elöbb utóbb amúgy is kinövi :)

2009. aug. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nagyon sok gyerek lenne hasonló helyzetben mint a te gyermeked ha a szülő hagyná. Nálunk csak akkor van édesség ha rendesen ebédeltek és nem is minden nap. Szerintem teljesen felesleges egy kis gyereknek nap mint édességet ennie. Inkább egyen minél több gyümölcsöt. A te fiad hozzá van szokva sok édességet és persze hogy finomabb mint mondjuk egy főzelék, csak fele olyan egészséges is. Szerintem gondold át hogy miért is nem akarod megvonni tőle a csokikat legalább részben?

Amint kérdezted szerintem egyáltalán nem normális dolog.

2009. aug. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!