Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mit tennétek az édesanya...

Ti mit tennétek az édesanya helyében? (válás? )

Figyelt kérdés

Adott egy 35 éves nő, tanult, jó munkahelye van, túlságosan azért nem fizetik meg. Férje háromszor annyit keres. Két kisfiuk van, egy 4, és egy 6éves.

Kapcsolatuk megromlott, anyuka sokat idegeskedik, gyerekek nevelésében nem veszi ki részét az apuka, a számítógép mögött ülve magyaráz. Elhidegültek egymástól, elmennek egymás mellett. Az anyuka nem boldog, el szeretne válni. Felhozta a dolgot apukának, aki annyit válaszolt, ha meg meri tenni akkor úgyis elveszi tőle a gyerekeket, mert ROSSZ ANYA mert mindig kiabál a kölkökkel. Megrémült, és most nem tudja mit csináljon. Gyerekek miatt maradjon vele öreg koráig keserűségben, vagy kockáztasson egy új életet kezdve?


2012. dec. 28. 20:09
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
kb. 15éve vannak együtt...
2012. dec. 28. 20:10
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Szia !

Én is elváltam vagyis a párom elhagyot egy másik nőért , ekkor volt a legkisebb fiúnk 4hónapos és egy 4éves kislány meg egy 8 éves szintén lány! Mivel a férjemé volt a házunk , így én nekem elkelett költözni , mi vettünk egy 2,5 szobás lakást , mivel másra nem telet , igaz , hogy ugye a gyámhivatal kijön , és hát most úgy van , hogy 2 hetente hétvégente vannak ott , de a kicsifiú nem ! Szerintem kezdjen új életet!

2012. dec. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A férjed nem akarta elvenni a gyerkőcöket? Nem zsarolt?

A barátnőmről lenne szó, és tanácstalan vagyok én is, nagyon megijesztette hogy elveszi tőle a gyerekeket.

2012. dec. 28. 20:32
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

A nővéremék váltak el, és nem ítélik apának a gyereket, csak mert elmondása szerint kiabál a gyerekekkel.


Mo-on alapba az anyának ítélik a gyerekeket.

Ha iszik, drogozik, stb. nem kapja meg őket. még az sem indok, ha pl. nincs munkája.


Én elmennék egy ügyvédhez, beszélnék vele, közben otthon úgy csinálnék, mintha minden ok. lenne. és az ügyvéddel kitervelném a válást.

hangfelvételt készítenék, stb. pl. a zsarolásokról...

2012. dec. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Azért mert kiabál anyuka a gyerekkel azért nem veszik el tőle.Nagyon nyomós indok kell hozzá.De biztos felmérik hogy el tudja e tartani őket.

Én nem maradnék vele.Már holnap mennék egy ügyvédhez aki felvilágosít!

2012. dec. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Én válnék,95 %- ban anyáé a gyerek, még akkor is ha harmadannyit keres,mert arra még jön majd a gyerektartás, ami nem kevés!!!Azt nagyon kell bizonyítani hogy az anya alkalmatlan a gyereknevelésre!
2012. dec. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Apuka befolyásos. Viszont a házat amibe élnek a barátnőm szülei vették, a barátnőm nevén van minden. Ha valaki megy onnan, akkor az a férj lesz.


azért vagyok feldühödve, mert nem könnyű két örökmozgó gyerkőccel, főleg ha valami front van és dühöng mindkettő egysszer, persze hogy az anyjuknál is elszakad a cérna, és a férj meg semmit nem vesz ki az egészből.

Két hétre ráhagyná a gyerekeket ki kellene kellni a póker játék mögül, lehet hogy sírva adna igazat az anyukának, és megértené miért ideges.

2012. dec. 28. 22:16
 8/13 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy az anyuka teljesen ki van készülve, hogyha elválik mi lesz a gyerekekkel, mennyire lesz nekik rossz hogy elszakítja őket az apjuktól (ha egyáltalán velük marad), most marcangolja önmagát, hogy a gyerekei fontosabbak, de mégis benne van hogy lépni kellene, de fél nagyon.
2012. dec. 28. 23:05
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

Szia a 2 vagyok!

De, hogy is nem minden áron elakarta vinni a kettő nagyot , de a bíroság az anyának ítéli általába

2012. dec. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%
Csak ijesztget, zsarol a férj. Ha most nem foglalkozik a gyerekeivel, akkor biztos h csak zsarolásból mondja, h elveszi őket....Én lépnék az anyuka helyében. Van fedél a fejük fölött, onnan a férjnek kell mennie, és gondolom ha a szülők vették, akkor hitel nincs. Gyerektartást kapna. Ha nem boldog, akkor lépjen, főleg h biztos helye van.
2012. dec. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!