Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mit tennétek az édesanya...

Ti mit tennétek az édesanya helyében? (válás? )

Figyelt kérdés

Adott egy 35 éves nő, tanult, jó munkahelye van, túlságosan azért nem fizetik meg. Férje háromszor annyit keres. Két kisfiuk van, egy 4, és egy 6éves.

Kapcsolatuk megromlott, anyuka sokat idegeskedik, gyerekek nevelésében nem veszi ki részét az apuka, a számítógép mögött ülve magyaráz. Elhidegültek egymástól, elmennek egymás mellett. Az anyuka nem boldog, el szeretne válni. Felhozta a dolgot apukának, aki annyit válaszolt, ha meg meri tenni akkor úgyis elveszi tőle a gyerekeket, mert ROSSZ ANYA mert mindig kiabál a kölkökkel. Megrémült, és most nem tudja mit csináljon. Gyerekek miatt maradjon vele öreg koráig keserűségben, vagy kockáztasson egy új életet kezdve?


2012. dec. 28. 20:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
20%
Már biztos nem menthető? Üljenek le, beszéljék meg nagyon komolyan. A neten kapcsolják ki.
2012. dec. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
82%
Én megtettem,és újra megtenném.A helyzet szinte ugyanez volt.Zsarolás is ment,meg a gyerekek szeretetét meg akarta vásárolni ajándékokkal.Hülyének nézett,de elmentem ügyvédhez (női ügyvéd,ha kell megadom elérhetőségét). A lényeg,ha az anyukának van jövedelme,van lakhatási lehetősége,szeretetben neveli gyermekeit,nincs esélye az apának elvenni a gyerekeket.Csak azért,mert a férj jobban keres? Amennyiben nem tudnak megegyezni a bíróság pszichológust rendel ki,rajzoltat a gyerekekkel stb. Egy biztos a testvéreket nem fogják elválasztani!
2012. dec. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Hát...a férj nem igen akar kimozdulni a gép mögül, ha beszélgetni szeretne vele a barátnőm eltereli, másról kezd el beszélni, legyint egyet hogy most ezzel ne foglalkozzunk, meg "te hülye vagy" szöveggel szereli le. Ergo semmibe nem veszi. Egy egoista barom :( Remélem én is hogy sikerül sérülésmentesen kikecmeregni ebből a házasságból.

2013. jan. 1. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!