Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikortól tudnak fújni a gyerekek?

Haramia kérdése:

Mikortól tudnak fújni a gyerekek?

Figyelt kérdés

Kisfiam 17 hónapos és vettünk ma egy trombitát, ilyen szilveszterit mert nagyon tetszik neki a hangja. De fújni még nem tudja, így egész hazafelé velem fújatta :) Viszont gondoltam, hogy akkor rá kellene vezetni valahogy...Mikortól tudott fújni a gyerkőc nálatok? és hogyan lehet rávezetni, megtanítani?


Köszi!


2012. dec. 29. 13:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
A lányommal aki 3 éves lesz áprilisban most kezdtünk el szórakozni h ő fujja el a gáz begyujtása(tüzhely) után a gyufát. Nagyon ügyesen elfujta,tegnap a dédipapa tortáján is el tudta fujni a gyertyát. Igaz azt kicsit nehezebben de sikerült neki:)
2012. dec. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
Kislányom ennyi idősen tudott fújni (keresztlányomnak -7éves- van egy furulyája, és megtetszett neki. Odatartottuk neki, és abba bele bírt fújni.) HOgy megtanítani hogy lehetne, arra sajnos nincs tippem.
2012. dec. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
A lányom 9 hónaposan kapott egy kalapácsos furulyát, műanyag játék, de csak kalapácsoltunk neki, a fújást nem is mutattuk. Bazi döbbenet volt, mikor halljuk a szobából, hogy sípol... rátalált a furulyára, nem tudom, hogy találta ki, de onnantól mindig fújta, tényleg csak 9 hónapos volt. Magától nem tudott fújni, egy évesen a tortán a gyertyát sem, aztán 13 hónaposan elkezdte a levegőbe fújást is, de azt sem mutattuk.
2012. dec. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%

Tavaly még nem adtam trombitát a lányomnak, eszembe sem jutott, de most 2 évesen fújja ezerrel a trombitát.

Tavaly 1 évesen még nem tudta elfújni a gyertyát a tortán, de nyáron, másfél évesen, amikor az unokaöcsém szülinapja volt, akkor már fújta.

Rávezetni nem tudom hogy lehet. Utánoz, ennyi. :)

2012. dec. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%
Az etelet megfujni kb 18 honapos koraban kezdte. Meg kicsike.
2012. dec. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26%

nálunk a két éves már fúj, tortagyertyát is, az volt a legjobb a szülinapban, hogy csomószor újragyújtatta velem a gyertyákat.

Tépkedj kis fecniket papírból, azokat fújja el, azt nem nehéz. Ugyan már nincs pitypangszezon, de én azzal kezdtem tanítani.

2012. dec. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
26%

Egy évesen el tudta fújni a gyertyát, 1,5 évesen fújja a sípot.

Próbálkozz gyertyával.

2012. dec. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%

Kisfiam az 1 éves szülinapján már lazán elfújta a gyertyáját.

Igazból nem "szándékosan" tanítottam meg, csak ebéd előtt mindig mondtam, hogy fújjuk meg az ételt és elleste tőlem a technikát:)

2012. dec. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
36%
Fiam 19 hónapos most kapott egy kis szaxofont azt már fujja, de korábban is volt, hogy fújt csak úgy.
2012. dec. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
26%
1 évesen simán elfújta a gyertyát,meg fújta Ő is az ebédet,neki is van kis gyerek trombitája simán fújja.20 hónapos
2012. dec. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!