Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Minden nap tiszta pizsamát...

Minden nap tiszta pizsamát adok a Gyerkőceitekre?

Figyelt kérdés
Minden nap tisztát kap, vagy esetleg több estén is ugyan azt veszi fel? (Csak esti alvásra gondolok!)

2012. dec. 29. 22:05
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
66%
Nem, hetente cseréljük, kivéve ha koszos lesz.
2012. dec. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
80%
Nem adok minden nap tisztát. Szintén hetente, vagy ha esetleg kifolyik a pisi előbb.
2012. dec. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:
Idáig a Fiam (2.5éves) napozóban aludt. Azt minden nap lecseréltem. Viszont most elkezdtünk pizsamát hordani,és úgy gondoltam,hogy felesleges minden nap (persze kivétel ,ha baleset van) cserélni. Gondoltam rákérdezek, hátha butaság.. :) De akkor nem vagyok egyedül. :) Mondjuk én max 3 naponta cserélem.
2012. dec. 29. 22:11
 4/54 anonim ***** válasza:
70%
3 naponta cserélem.
2012. dec. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
75%

Te minden nap tiszta pizsit veszel? Nem köteledni akarok, csak kiváncsi vagyok!

Egyébként nem, nálunk is 1 hét vagy amíg valami nem történik vele (pisis lesz, összekakaózza, extrém módon beleizzad vagy ilyesmi). Minden este fürdés van és utána kapja a pizsit, tehát koszos nem lesz, ha a tiszta ágyban alszik benne!

2012. dec. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is ilyen idős a kisfiam,én is kb 3 naponta adok rá tiszta pizsit ha nem történik semmi extra,mert akkor azonnal lecserélem,a legapróbb foltnál is.
2012. dec. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
96%
2 naponta cserélem, kivéve ha valami történik vele. 2,5 éves a kislányom.
2012. dec. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
100%
Én a kettő között, 4-5 naponta cserélem a pizsijüket :) Illetve, ha hétvégén, betegeskedős időszakban a reggeli átöltözés belecsúszik a délelőttbe, délutánba, akkor este új pizsama van.
2012. dec. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:

Én nem alszok pizsamában. :) Póló+bugyi, de minden nap tisztát! Mondjuk én reggel ebben teszek-veszek, így általában mindig összekenem.


Lényeg,hogy akkor normális a 3 naponta. :) Nekem is közvetlenül fürdés után veszi fel a Fiam a pizsamáját,és utána egyből megy az ágyba. Mondjuk én is lecserélem egyből bármilyen pici foltnál, és természetesen pisinél, vagy kenődésnél.

2012. dec. 29. 22:24
 10/54 anonim ***** válasza:
93%
Én is minden nap cserélem,max 2 naponta.De ez az én hülyeségem :)Mind ezt azért mert így is mosok minden nap babaruhát és közé teszem ezt is mert szeretem a frisset ráadni.De vasalni nem vasalom!Amúgy valóban elég hetente cserélni ha nincs baleset.
2012. dec. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!